כתיבת עבודה סמינריוניות בתשלום

תוכן עניינים

גולת הכותרת של התואר הראשון היא כמובן עבודת הסמינריון-

עבודת הסמינריון הינה אחת מהעבודות המסכמות והמשמעותיות ביותר בלימודי התואר, בעצם ניתן לומר שבמהלך שנות הלימודים, המוסד האקדמי מבקש בן היתר לכוון את הסטודנטים  ולהעניק להם את הכלים והידע הנדרש לצורך כתיבת העבודה הסמינריונית, עבודה סמינריונית היא חשיפה ראשונה המאפשרת לך התעמקות עצמאית בנושא שמעניין אותך במיוחד, ואף לבצע מחקר עצמאי בנושא שבחרת.

עבודה סמינריונית

כתיבת סמינריון בתשלום

במסגרת הלימודים חלק גדול מהסטודנטים מתבקשים לכתוב עבודות סמינריוניות, ולא מעט מהם פונים לקבלת סיוע בתשלום בתהליך כתיבת העבודה הסמינריונית דווקא בשל האתגר שהיא מציבה בפני הסטודנטים העבודה הסמינריונית מהווה את אחת הנקודות המשמעותיות במסגרת הלימודים האקדמיים. ומבנה העבודה דומה מאד למבנה של מאמר מדעי או דו”ח מדעי, ולכן יש להקפיד על הוראות  ההגשה ועל כללי הכתיבה המקובלים בעבודה מדעית.

כמה זמן לוקח לכתוב עבודות סמינריוניות?

הרבה פעמים סטודנטים פונים אלינו ושואלים כמה  זמן לוקח לכתוב עבודה סמינריונית?!, ומספרים לנו ..” לא הצלחתי להגיע לזה העומס בעבודות אקדמיות לא השאיר לי זמן “.. וישנם  כאלה המתקשים בכתיבה כי במהלך הלימודים כתבו מטלות קצרות ושונות אך זה לא דומה לעבודה סמינריונית. משך זמן ההכנה של העבודה הסמינריונית עשויה להימשך שבועות ואף חודשים רוב הקורסים של עבודת הסמינר הינם למשך שני סמסטרים אקדמאיים ומשך כתיבת העבודה משתנה בהתאם לדרישות.

כמה דברים שחשוב לדעת ומה אנחנו באקדמיה מאסטר מציעים?

אמינות– אנחנו יודעים עד כמה זה נושא רגיש ולכן אנו מתחייבים לתוכן מקורי ולא מועתק או משוכתב מעבודות קיימות שעונה על דרישות/הנחיות הפרויקט המבוקש.

מקצועיות– תהליך העבודה שלנו הוא בתיאום ציפיות מלא מול כותבים מקצועיים עם ניסיון רב בליווי סטודנטים בכתיבת עבודות סמינריוניות וכמובן שלאורך הליווי ניתן לשוחח לצורך העברת דגשים וקבלת הסברים על התוכן הנכתב.

דיסקרטיות– מכיוון שאנחנו מודעים לחשיבות הנושא, אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה.

הנקודה הכי חשובה! ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו ולכן נעשה את מיטב מאמצינו עבורכם.

דגשים חשובים בכתיבת עבודות סמינריוניות

שימו לב: כל משפט או  פסקה הכתובים בעבודה ואינם רעיון מקורי שלכם – יש לציין במפורש בגוף הטקסט את המקור. אם הכותב מצטט מקור המצוטט בעצמו במאמר, עליו לציין זאת ולא להתייחס למקור המצוטט כאילו הוא קרא גם אותו. ניתן לבצע זאת ע”י הערות שוליים או לציין זאת בגוף הטקסט.

אם אינכם מקפידים על כללי הכתיבה האקדמית, למעשה אתם מבצעים עבירה חמורה, ששמה הוא “גניבה ספרותית” (Plagiarism).  כלומר, הכותבים מתהדרים בקריאה של מקורות שהם עצמם  לא קראו, במקרה הטוב, ובמקרה הפחות טוב אתם מייחסים לעצמכם רעיונות ותובנות של אחרים!

בנוסף, אם אתם מצטטים  מילה במילה מקור כלשהו עליכם לכתוב את הציטוט בתוך גרשיים (“…..”) ולציין בסוגריים גם את המקור וגם את העמוד. אם התייחסתם רק לרוח הדברים של המקור אך משפטים שלמים לא צוטטו יש לציין את המקור ללא עימוד.

הנחיות לכתיבת עבודה סמינריונית מקורית

סוגי עבודה סמינריונית

ניתן לומר כי עבודות סמינריוניות נחלקות לשני סוגים עיקריים:

  1. עבודה עיונית
  2. עבודה מחקרית אשר גם נחלקת לשני סוגים: עבודת מחקר איכותנית ועבודת מחקר כמותנית.

אנו באקדמיה מאסטר החלטנו לתת לכם הנחיות לכתיבת עבודות  סמינריוניות מצוינות   על פי הכללים המקובלים במוסדות להשכלה הגבוהה.

עבודה סמינריונית עיונית בתשלום

עבודות סמינריוניות מהסוג העיוני הן עבודות שמתבססות על סקירת ספרות והתאוריות שעולות מהסקירה. בשונה מעבודות מחקריות, כשניגשים לכתיבת עבודה סמינריונית עיונית אין צורך לאסוף נתונים ולבצע ניתוח נתונים מכל סוג, אלא, רק להתבסס על הידע המצוי במאמרים עצמם ומתוכם לדעת לדלות את הנדרש, לעבד מחדש ולעשות חלוקה הולמת המתבטאת בפרקי העבודה. עבודה עיונית דורשת יכולת מעמיקה של הבנת הטקסט ויכולת הסקת מסקנות

זכרו – הזול עולה ביוקר

אל תתפתו למחירים זולים של סטודנטים אחרים או אנשים פרטיים אדם הנתפס על כך שהעתיק עבודה אקדמית עובר עבירה אתית וההשלכות של עבירה כזו עלולות להביא אותו למצב של הרחקה לתקופה מסוימת מהלימודים ודחיית קבלת התואר האקדמי

מבנה כתיבת עבודת סמינריון עיונית

שער העבודה שער העבודה יהיה מודפס בעמוד נפרד עם לוגו של המוסד האקדמי ויכלול את נושא העבודה, שמות כותבי העבודה, מספרי הזהות של כותבי העבודה ותאריך ההגשה. כמו כן יכלול השער את שם מנחה הקורס.
תוכן העניינים

 

יובא בעמוד נפרד אחרי השער של העבודה ויכלול את כותרות הפרקים ופרקי המשנה בסדר בו הם מופיעים בעבודה, בלוויית ציון מספרי העמודים של כל פרק. על שמות הפרקים ופרקי המשנה לבטא את תוכנם.
מבוא

 

תפקיד המבוא להסביר לקורא מה מצפה לו בהמשך ולקשר בין חלקי העבודה השונים. המבוא מעניק, אפוא, מעין עמוד שדרה רעיוני, באמצעותו הקורא נותן משמעות לעבודה כולה.
גוף העבודה- סקירת הספרות בשלב זה יתחיל כל אחד לעסוק במחקר ובכתיבה של פרקי העבודה עצמם, אולפחות של חלקם. במהלכו תכירו ותאספו מקורות מסוגים שונים, הנוגעים לשאלתהמחקר שבה ברצונכם להתמקד, מכיוון שסקירה מקיפה של הרקע המדעי מתפרסת, לעתים קרובות, על-פני מספר דפים וכוללת מידע רב, מומלץ מאד לחלק פרק זה לסעיפים ולסעיפי-משנה  – עם כותרות מתאימות שיקלו על הקורא להבין את המבנה הכללי של הסקירה ולעבור מעניין לעניין.
דיון, סיכום ומסקנות הסיכום הוא הפרק החותם את העבודה – אין לוותר על הסיכום.

פרק סיכום יופיע בסוף העבודה ויראה כיצד העבודה בכללותה הבהירה את שאלת/נושא העבודה שהוצגו במבוא.

  • סיכום הרעיונות המרכזיים שהופיעו בעבודה
  • הסבר ממצה ובהיר כיצד העבודה בכללותה (ולא כל פרק בנפרד) מבהירה את הבעיה שהוצגה במבוא.
  • מסקנות וחוות דעת של הכותב – על המסקנות לנבוע מתוך עיקרי הדברים שנידונו בעבודה.
ביבליוגרפיה הרשימה תהיה מפורטת, מסודרת על פי סדר הא”ב של שמות המשפחה של המחברים, עדכנית וממוספרת. יש לכלול ברשימה רק מחקרים שיש אליהם התייחסות בעבודה עצמה
נספחים  
עבודה סמינריונית

ההבדל בין עבודת סמינריון עיוני לעבודת סמינריון מחקרי

עבודה סמינריונית מחקרית שונה במהותה מהסוג העיוני כיוון שהדגש כאן מושם על היכולת של הכותב לאסוף נתונים ולעבד אותם. ניתן בהחלט לומר כי במקרה הזה הכותב למעשה חוקר את הנושא דרך השטח ומביא תובנות אישיות שלו יותר מאשר בעבודה עיונית. כמו כן יש הבדל במחיר של עבודה סמינריונית עיונית לבין עבודה סמינריונית מחקרית. בדיוק  מהסיבה שהכותב נדרש לתהליך כתיבה שונה של עבודות מחקריות לעומת עבודות עיוניות.

עבודה סמינריונית מחקרית בתשלום

עבודה סמינריונית מהסוג המחקרי הן עבודות אשר מתבססות בעיקר על איסוף נתונים וניתוח נתונים אשר עלו מהשטח (נבדקים, שאלונים וכדומה). בעבודה מחקרית יש צורך בהבנה מעמיקה של סוגי ניתוח הנתונים הקיימים בין אם זאת עבודה איכותנית הדורשת ניתוח תמתי ובין אם זאת עבודה כמותנית, הדורשת ניתוח נתונים סטטיסטי.

בניתוח איכותני לרוב תתבקשו לנתח את הנתונים שעולים באמצעות יצירת תמות עיקריות והסקת מסקנות שעולות מהתמות..

בניתוח אמפירי יש להבין איך מתבצע ניתוח נתונים סטטיסטי בתוכנות ממוחשבות לרוב spss וstata. ישנם מקרים בהם ניתן להשתמש באקסל.

שיטת עיבוד הנתונים מחקר איכותני החוקר מעורב עיון החוקר בחומר מיון על פי קטגוריות המוכרות מהמחקר מיון על פי קריטריונים שעולים מתוך הנתונים מיון על פי רעיונות חוזרים מחקר כמותי החוקר “נייטרלי” עיבודים סטטיסטיים למשל: ממוצעים וסטיות תקן, שכיח וחציון וכדומה למשל: התפלגויות ומתאמים, גודל האפקט וכדומה

סוגי עבודה סמינריונית

מבנה כתיבת עבודת סמינריון כמותית

שער העבודה שער העבודה יהיה מודפס בעמוד נפרד עם לוגו של המוסד האקדמי ויכלול את נושא העבודה, שמות כותבי העבודה, מספרי הזהות של כותבי העבודה ותאריך ההגשה. כמו כן יכלול השער את שם מנחה הקורס.
תקציר מטרת התקציר היא לאפשר התרשמותכללית מנושא העבודה וחשיבותו, דרך הניתוח ובדיקת הנושא וסיכום קצר של הממצאים והמסקנות העיקריות. התקציר מוגבל לעמוד אחד בלבד והוא חייב להיות מנוסח בקפידה רבה. 
תוכן העניינים יובא בעמוד נפרד אחרי השער של העבודה ויכלול את כותרות הפרקים ופרקי המשנה בסדר בו הם מופיעים בעבודה, בלוויית ציון מספרי העמודים של כל פרק. על שמות הפרקים ופרקי המשנה לבטא את תוכנם.
מבוא בפרק זה יוצגו נושא העבודה וחשיבותו, מטרת העבודה והשאלות העיקריות שבהן תתמקד העבודה.
גוף העבודה – סקירת הספרות יש לתאר את הידוע בספרות על כל אחד מהמשתנים שבחרתם לחקור, תוך התבססות על מאמרים רלבנטיים ואינטגרציה של הידע הנוגע לשאלות המחקר. יש לציין את המקור המדויק של כל מחקר המוצג בסקירה הספרותית, בשלב זה יתחיל כל אחד לעסוק במחקר ובכתיבה של פרקי העבודה עצמם, אולפחות של חלקם. במהלכו תכירו ותאספו מקורות מסוגים שונים, הנוגעים לשאלתהמחקר שבה ברצונכם להתמקד,
שיטת המחקר- המתודולוגיה תתי פרקים של פרק המתודולוגיה:

  • תיאור אוכלוסיית המחקר (מאפיינים דמוגרפיים) ותאור המדגם וסוג המדגם.
  •   כלי המחקר –שאלונים
  • הליך – כיצד הופצו השאלונים
ממצאים – פרק תוצאות המחקר. בפרק זה יוצגו ריכוז התוצאות ופירוט ממצאי המחקר באמצעות  טבלאות, גרפים ותיאור בגוף הטקסט. ניתוח התוצאות תוך שימוש בכלים סטטיסטיים והמשמעות של התוצאות לנושא העבודה. האם השערות המחקר אוששו באופן מלא? באופן חלקי? כלל לא אוששו? ומדוע? מה ניתן ללמוד מתוצאות המחקר על התחום?
דיון, סיכום ומסקנות יסוכמו הממצאים העיקריים תוך השוואה לממצאים של מחקרים אחרים בנושא, אותם הצגתם בסקירת הספרות, ויובאו מסקנות מן הממצאים ומן ההשוואה.כיצד התוצאות שקיבלתם מתיישבות עם הסקירה הספרותית שהצגתם בראשית העבודה? כיצד הן מעשירות אותה ומה תרומתכם היחודית? 
מגבלות המחקר – יתרונות וחסרונות של המתודולוגיה (על בסיס התוצאות). תת פרק זה יכלול הערות לגבי היתרונות והצדדים החזקים של מתודולוגית המחקר וכן את החסרונות והצדדים החלשים של המתודולוגיה.
ביבליוגרפיה הרשימה תהיה מפורטת, מסודרת על פי סדר הא”ב של שמות המשפחה של המחברים, עדכנית וממוספרת. יש לכלול ברשימה רק מחקרים שיש אליהם התייחסות בעבודה עצמה
נספחים

 

בחלק זה נוסיף את השאלון שאיתו בוצע המחקר + פלט הניתוח שביצענו.


שני סוגי העבודות גם המחקריות וגם העיוניות הן עבודות אשר דורשות זמן, יכולת, והשקעה רבה. צריכים עזרה בעבודה סמינריונית? לא הספיק לכם ההסבר? הנה עוד כמה טיפים שיעזרו לכם עם כתיבת עבודת הסמינריון.

חייגו עכשיו 077-4077496 או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

מידע שימושי

כתיבת עבודות במדעי המדינה – איך להתמודד עם מחסום כתיבה?

כללי כתיבה אקדמית

כתיבת עבודה אקדמית נסמכת על כללי כתיבה אקדמית ברורים וסדורים שלוקחים בחשבון כל מני גורמים ומשתנים והמטרה היא לייצר סטנדרטיזציה שתקל על מי שקורא חומר …

קרא עוד...

הכל על עבודות סמינריון

סמינריון הוא עבודה גדולה שעוסקת בסוגיה מחקרית מסוימת. עבודות סמינריון …

קרא עוד...

טיפים לסיוע בעבודות אקדמיות

תחילת העבודה ותהליך ההירתמות לכתיבת העבודה יכולה להיות מורכבת ולא …

קרא עוד...
איך לעבור בהצלחה עבודות גמר לתואר שני

איך לעבור בהצלחה עבודות גמר לתואר שני

מהן עבודת גמר? עבודות גמר לתואר שני הן עבודות שמסכמות …

קרא עוד...
כתיבה נכונה של עבודות סמינריוניות

עצות שימושיות לכתיבה נכונה של עבודות סמינריוניות

סוף הסמסטר כבר נראה באופק ואפשר להתחיל להרגיש באוויר את …

קרא עוד...

באקדמיה מאסטר נשמח לתת ייעוץ ללא כל התחייבות

חייגו עכשיו 077-4077496
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

שתף :

למה דווקא אנחנו

לא מתפשרים על ההצלחה שלך

אנחנו מבינים כמה חשוב לך להצליח בלימודים. הכותבים המומחים שלנו יודעים להעניק לך את הסיוע והליווי שיעזרו לך להגיש את עבודת הסמינריון שלך ברמה הגבוהה ביותר.

אקדמית זאת השפה שלנו

אנחנו יודעים שיש לך את הידע והרצון להצליח. הכותבים המנוסים שלנו יעזרו לך לערוך את הדברים ולעמוד בהצלחה בכל הדרישות של כתיבה אקדמית נכונה ומדויקת.

חוסכים לך זמן

אנחנו מכירים את הקשיים והאילוצים של חוסר זמן פנוי כדי להתמסר לגמרי ללימודים. הכותבים המקצועיים שלנו יסייעו לך וילוו אותך לאורך כל השלבים בעבודה האקדמית, כדי להבטיח שהעבודה שלך תושלם בהצלחה ותוגש בזמן.

ההצלחה כולה שלך

אנחנו דואגים להצלחה שלך. כל עבודה אצלנו מקורית ב-100% ונכתבת בעזרת המומחים שלנו במיוחד בשבילך בשיתוף פעולה מלא: ממך נדרש להעביר לנו חומרים, להיפגש עם המרצים, לעבור על הדברים, לתת לנו את ההערות, הנתונים והרעיונות.

יש לך 100% ביטחון

אנחנו מחוייבים לביטחון שלך. הכותבים האקדמיים שלנו ילוו וינחו אותך כדי להבטיח שגם אם ישאלו אותך שאלות על העבודה המקורית שלך - יהיו לך תמיד התשובות הטובות ביותר.

תוצאות מוכחות

אנחנו מתגאים בכך ש80 אחוז מהלקוחות שלנו הם לקוחות חוזרים, זהו הסימן הבולט ביותר להצלחת השירות והסיוע שאנחנו מעניקים. אנחנו נעשה את מיטב המאמצים שגם אתם תהיו הלקוחות החוזרים והממליצים שלנו!

לקבלת ייעוץ מקצועי
לקבלת ייעוץ ללא עלות
© כל הזכויות שמורות אקדמיה מאסטר
Scroll to Top
גלילה למעלה

התחייבות שלנו: הסמינריון שלך יהיה ברמה הגבוהה ביותר

97% מעבודות הסמינריון שנכתבות בסיוע ובליווי שלנו מקבלות ציון מעולה

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם

גם לך מגיע להצליח!

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם