ניתוח סטטיסטי סמינריון

הבשורה הטובה היא שכיום ניתן לקבל סיוע משמעותי בכל מה שקשור לניתוח סטטיסטי לסמינריון ולעבודות אקדמיות. עבור מי שמתמחה בביצוע ניתוח סטטיסטי סמינריון כמותני הא עניין של מה בכך ולכן אם מצאתם סטטיסטיקאי טוב ואיכותי הוא בוודאי יוכל לתת לכם מענה על החלק הזה של העבודה. שימו לב שכדי לקבל ניתוח סטטיסטי צריך להיות כתוב היטב עם שאלה שמנוסחת באופן מקצועי, השערות הגיוניות וכמובן שאלונים שנוסחו בהתאם לשאלת המחקר.
תוכן עניינים

סמינריון מחקר כמותי– כל מה שצריך לדעת

כל עבודה אקדמית איכותית ברמה גבוהה, החל מסמינריון וכלה בדוקטורט חייבת לכלול בתוכה חלקים של ניתוחים סטטיסטיים ולכן מי שמעוניין להתקדם בעולם האקדמיה ולהצליח לחקור במסגרתו חייב להבין את עולם הסטטיסטיקה, גם אם תחום הלימוד שלו הוא ממדעי ההתנהגות או החברה. אין זה אומר בהכרח שכל סטודנט חייב לדעת לבצע ניתוחים סטטיסטיים מורכבים, אולם חשוב להבין את האפשרויות ואת מה שיש לתחום הסטטיסטיקה להציע.

מחקר כמותי הינו מחקר אקדמי שמטרתו  לספק נתונים ומידע מתוך מדגם של אנשים. המידע נאסף לרוב באמצעות מילוי שאלונים. ולאחר איסוף הנתונים, מתבצע ניתוח באמצעות מדדים שונים של סטטיסטיקה. בהתאם לזאת, על סמך הנתונים שנלקחו ניתן לנסח השערות מחקריות, לבסס תיאוריות ועוד.

ניתוח סטטיסטי של שאלונים – איך עושים את זה ?

הרבה אנשים סובלים מפחד וחרדה סביב עולם המספרים והמתמטיקה והפחד הזה ממשיך לרדוף אותם גם במסגרת הלימודים הגבוהים באקדמיה בעיקר בשלב הביצוע של ניתוח סטטיסטי בעבודת סמינריון. לא מעט סטודנטים חוששים מהמשוכה הגבוהה והמאתגרת של לימודי הסטטיסטיקה במסגרת התואר הראשון ובהמשך מהשימוש בה במסגרת עבודות שונות כמו עבודות סמינריוניות או בעבודות גמר ותזות בתארים מתקדמים. החשש מובן וידוע אבל עדיין חשוב להסביר שעולם האקדמיה הוא עולם של מסקנות וקשרים ולכן אין לנתק ממנו את תחום הסטטיסטיקה.

כל עבודה אקדמית איכותית ברמה גבוהה, החל מסמינריון וכלה בדוקטורט חייבת לכלול בתוכה חלקים של ניתוחים סטטיסטיים ולכן מי שמעוניין להתקדם בועלם האקדמיה ולהצליח לחקור במסגרתו חייב להבין את עולם הסטטיסטיקה, גם אם תחום הלימוד שלו הוא ממדעי ההתנהגות או החברה. אין זה אומר בהכרח שכל סטודנט חייב לדעת לבצע ניתוחים סטטיסטיים מורכבים, אולם חשוב להבין את האפשרויות ואת מה שיש לתחום הסטטיסטיקה להציע.

עבודת סמינריון בחשבונאות לדוגמא

סטטיסטיקאים מוסמכים בעולם האקדמי למה זה חשוב ?

לאחר כתיבת השאלונים תידרשו להפיץ אותם כדי להעביר את התשובות בקובץ מסודר לסטטיסטיקאי. מה שהוא יצטרך מכם זה את שאלת המחקר וההשערות כדי להכין עבורכם את פרק הממצאים. היתרון הוא שבצורת עבודה כזו חסכתם הרבה זמן וגם הבטחתם לעצמכם ניתוח סטטיסטי בסמינריון ברמה גבוהה. זאת ועוד, במקרים רבים השערות המחקר לא מאוששות, ובמקרה כזה תידרשו להסביר את הממצאים. סטטיסטיקאי טוב ומנוסה יידע לבצע ניתוחים מתקדמים שיוכלו לסייע לכם להסביר את ממצאי המחקר או לאשש את ההשערות בדרך אחרת.

בבואכם לבחור חברה המתמחה בתחום סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות שתבצע עבורכם ניתוח סטטיסטי סמינריון וודאו שהחברה מעסיקה סטטיסטיקאים מנוסים ובעלי ידע שמכירים את התחום שבו אתם כותבים את העבודה. מומלץ לבדוק מראש מה הרקע של הסטטיסטיקאי, איזה תואר יש לו ומה בדיוק תקבלו במסגרת הניתוח. חשוב לבקש מראש לקבל כמה שיותר ניתוחים כדי לא להגיע למצב שבו ממצאי המחקר יהיו דלים וריקים. 

מבנה כתיבת עבודת סמינריון כמותית

שער העבודה שער העבודה יהיה מודפס בעמוד נפרד עם לוגו של המוסד האקדמי ויכלול את נושא העבודה, שמות כותבי העבודה, מספרי הזהות של כותבי העבודה ותאריך ההגשה. כמו כן יכלול השער את שם מנחה הקורס.
תקציר מטרת התקציר היא לאפשר התרשמות כללית מנושא העבודה וחשיבותו, דרך הניתוח ובדיקת הנושא וסיכום קצר של הממצאים והמסקנות העיקריות. התקציר מוגבל לעמוד אחד בלבד והוא חייב להיות מנוסח בקפידה רבה.

תוכן העניינים

יובא בעמוד נפרד אחרי השער של העבודה ויכלול את כותרות הפרקים ופרקי המשנה בסדר בו הם מופיעים בעבודה, בלוויית ציון מספרי העמודים של כל פרק. על שמות הפרקים ופרקי המשנה לבטא את תוכנם.

מבוא

בפרק זה יוצגו נושא העבודה וחשיבותו, מטרת העבודה והשאלות העיקריות שבהן תתמקד העבודה.
גוף העבודה – סקירת הספרות יש לתאר את הידוע בספרות על כל אחד מהמשתנים שבחרתם לחקור, תוך התבססות על מאמרים רלבנטיים ואינטגרציה של הידע הנוגע לשאלות המחקר. יש לציין את המקור המדויק של כל מחקר המוצג בסקירה הספרותית, בשלב זה יתחיל כל אחד לעסוק במחקר ובכתיבה של פרקי העבודה עצמם, או לפחות של חלקם. במהלכו תכירו ותאספו מקורות מסוגים שונים, הנוגעים לשאלת המחקר שבה ברצונכם להתמקד,
שיטת המחקר-המתודלוגיה תתי פרקים של פרק המתודולוגיה:
  • תיאור אוכלוסיית המחקר (מאפיינים דמוגרפיים) ותאור המדגם וסוג המדגם.
  • כלי המחקר –שאלונים
  • הליך – כיצד הופצו השאלונים

ממצאים – פרק תוצאות המחקר.

 

בפרק זה יוצגו ריכוז התוצאות ופירוט ממצאי המחקר באמצעות  טבלאות, גרפים ותיאור בגוף הטקסט. ניתוח התוצאות תוך שימוש בכלים סטטיסטיים והמשמעות של התוצאות לנושא העבודה. האם השערות המחקר אוששו באופן מלא? באופן חלקי? כלל לא אוששו? ומדוע? מה ניתן ללמוד מתוצאות המחקר על התחום?
דיון, סיכום ומסקנות יסוכמו הממצאים העיקריים תוך השוואה לממצאים של מחקרים אחרים בנושא, אותם הצגתם בסקירת הספרות, ויובאו מסקנות מן הממצאים ומן ההשוואה.כיצד התוצאות שקיבלתם מתיישבות עם הסקירה הספרותית שהצגתם בראשית העבודה? כיצד הן מעשירות אותה ומה תרומתכם היחודית?
מגבלות המחקר – יתרונות וחסרונות של המתודולוגיה (על בסיס התוצאות). תת פרק זה יכלול הערות לגבי היתרונות והצדדים החזקים של מתודולוגית המחקר וכן את החסרונות והצדדים החלשים של המתודולוגיה.
ביבליוגרפיה הרשימה תהיה מפורטת, מסודרת על פי סדר הא”ב של שמות המשפחה של המחברים, עדכנית וממוספרת. יש לכלול ברשימה רק מחקרים שיש אליהם התייחסות בעבודה עצמה
נספחים בחלק זה נוסיף את השאלון שאיתו בוצע המחקר + פלט הניתוח שביצענו.

חייגו עכשיו 077-4077496 או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

קטגוריות שירותים

מחירי עבודות סמינריוניות

הנחיות לכתיבת עבודת סמינריון

כתיבת סמינריון היא בדרך כלל המשוכה האחרונה שיש לעבור רגע לפני סיום הלימודים ולא מעט סטודנטים חוששים מפניה. המאמר הבא מסביר מהן אותן הנחיות לכתיבת סמינריון וכיצד ניתן לעבור את המשוכה

קרא עוד »
עבודת סמינריון בחשבונאות לדוגמא
acmsnat

מהי עבודת מחקר איכותני1

פרדיגמת המחקר האיכותני יוצאת מנקודת הנחה שלא ניתן למדוד תופעות תרבותיות וחברתיות בכלים מדעיים אובייקטיביים ולפיכך החוקר הוא חלק מהמחקר ומעצם פעולת החקירה הוא משפיע ומהווה חלק מתוצאותיו.  כיצד מבצעים

קרא עוד »
סיוע אקדמי בכתיבת עבודות

סמינריון בחינוך

בסופו של דבר ההמתנה תיגמר ותצטרכו להתחיל לעבוד על אחת העבודות הכי יסודיות ומעמיקות שאי פעם עשיתם, ואולי הקשה ביותר שאי פעם תעשו. יכול להיות שתהליך כתיבת עבודת סמינריון בחינוך

קרא עוד »

עבודות סמינריון באמנות

עבודות סמינריון באומנות הן עבודות מחקריות לכל דבר והן מבקשות לחקור תקופה, יצירת אמנות, אמן או תופעה כלשהי שקשורה לתחום תולדות האמנות. מהן עבודות סמינריון באומנות? בדומה לכל כתיבה של

קרא עוד »

עבודת סמינריון בכלכלה

עבודה סמינריונית בכלכלה היא העבודה האחרונה שתצטרכו לכתוב בתואר הראשון. היא העבודה המסכמת והיא תהיה חלק משמעותי מהציון הסופי שלכם ומהקבלה שלכם למקומות עבודה בהמשך. מהו סמינריון בכלכלה? עבודות סמינריון

קרא עוד »

עבודת סמינריון במדעי ההתנהגות

כל מה שרציתם לדעת על עבודת סמינריון במדעי ההתנהגות: מהי עבודה סמינריונית במדעי התנהגות? כיצד ניגשים לכתוב אותה? מה המבנה שלה? האם היא מעשית או תאורטית? מהי עבודה סמינריונית ומתי

קרא עוד »

באקדמיה מאסטר נשמח לתת ייעוץ ללא כל התחייבות

חייגו עכשיו 077-4077496
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

שתף :

למה דווקא אנחנו

לא מתפשרים על ההצלחה שלך

אנחנו מבינים כמה חשוב לך להצליח בלימודים. הכותבים המומחים שלנו יודעים להעניק לך את הסיוע והליווי שיעזרו לך להגיש את עבודת הסמינריון שלך ברמה הגבוהה ביותר.

אקדמית זאת השפה שלנו

אנחנו יודעים שיש לך את הידע והרצון להצליח. הכותבים המנוסים שלנו יעזרו לך לערוך את הדברים ולעמוד בהצלחה בכל הדרישות של כתיבה אקדמית נכונה ומדויקת.

חוסכים לך זמן

אנחנו מכירים את הקשיים והאילוצים של חוסר זמן פנוי כדי להתמסר לגמרי ללימודים. הכותבים המקצועיים שלנו יסייעו לך וילוו אותך לאורך כל השלבים בעבודה האקדמית, כדי להבטיח שהעבודה שלך תושלם בהצלחה ותוגש בזמן.

ההצלחה כולה שלך

אנחנו דואגים להצלחה שלך. כל עבודה אצלנו מקורית ב-100% ונכתבת בעזרת המומחים שלנו במיוחד בשבילך בשיתוף פעולה מלא: ממך נדרש להעביר לנו חומרים, להיפגש עם המרצים, לעבור על הדברים, לתת לנו את ההערות, הנתונים והרעיונות.

יש לך 100% ביטחון

אנחנו מחוייבים לביטחון שלך. הכותבים האקדמיים שלנו ילוו וינחו אותך כדי להבטיח שגם אם ישאלו אותך שאלות על העבודה המקורית שלך - יהיו לך תמיד התשובות הטובות ביותר.

תוצאות מוכחות

אנחנו מתגאים בכך ש80 אחוז מהלקוחות שלנו הם לקוחות חוזרים, זהו הסימן הבולט ביותר להצלחת השירות והסיוע שאנחנו מעניקים. אנחנו נעשה את מיטב המאמצים שגם אתם תהיו הלקוחות החוזרים והממליצים שלנו!

לקבלת ייעוץ מקצועי
לקבלת ייעוץ ללא עלות
© כל הזכויות שמורות אקדמיה מאסטר
Scroll to Top
גלילה למעלה

התחייבות שלנו: הסמינריון שלך יהיה ברמה הגבוהה ביותר

97% מעבודות הסמינריון שנכתבות בסיוע ובליווי שלנו מקבלות ציון מעולה

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם

גם לך מגיע להצליח!

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם