5 טיפים מעולים להצלחה בעבודה הסמינריונית!

תוכן עניינים

גם אם בחרתם בתחום לימודים שלא יצריך מכם להתמודד אל מול נוסחאות, את נוסחת ההצלחה הבאה לבטח תאמצו: לפניכם, חמישה טיפים מעולים שימקדו, ידייקו ויקדמו אתכם עם כתיבת העבודה הסמינריונית שלכם. 

1.שאלת המחקר חייבת לעורר בכם עניין והתלהבות!

אולי הדרך הטובה ביותר להמחיש את חשיבותה ומשמעותה של שאלת המחקר, היא לשאול אתכם בכנות: האם הייתם יוצאים חצי שנה עם אדם שאין לכם בו כל עניין? מובן שלא. אמנם לא מדובר על מערכת יחסים רומנטית, אך גם עם עבודת המחקר שלכם תהיו במערכת יחסים של לפחות חצי שנה. בחרו בנושא מחקר שמרגש אתכם, מחדיר בכם מוטיבציה וגורם לכם לרצות ללמוד ולגלות ועוד ועוד. 

2.שנו את סביבת הלמידה שלכם לפחות פעם בשבוע

עבודת סמינריון דורשת מכם השקעה של מספר שעות ביום למשך מספר חודשים. תתפלאו עד כמה סביבת הלמידה שלכם תשפיע על הערנות, ההשראה והמוטיבציה שלכם. נסו להימנע ממצב בו אתם לא מסוגלים לראות עוד את החדר שלכם או את האזור השקט בספרייה. כשם שאתם מתכננים לעצמכם לו”ז למידה, כך כדאי גם לתכנן לו”ז סביבת למידה. דלגו בין בתי קפה, פארק עירוני, חדרי עבודה בתשלום לפי שעה וכן הלאה.

סקירת ספרות אקדמית

3.צפו בסרטים בעלי זיקה לנושא המחקר שלכם

עד לפני כמה שנים, סטודנטים יכלו ללמוד ולחקור נושאים רק על בסיס מאמרים אקדמיים. כיום, בעידן האינטרנט, אתם חשופים לאינספור תחקרים מצולמים, ראיונות בכתבי עת, סדרות וגם סרטים בכל נושא שאתם רק יכולים לעלות על דעתכם. אמנם לא תמיד תוכלו להסתמך על מקורות אלו כעל מקורות אקדמיים, אך הם בהחלט ירחיבו אתכם ויעניקו לכם נקודת מבט נוספת על נושא המחקר. 

4.ראיינו אנשי מקצוע ואנשים מקבוצת מיקוד

לא במקרה עבודת הסמינריון נקראת עבודת “מחקר”. עליכם לחקור לעומק כל סוגייה וכל ראש פרק. גם אם לא תבחרו בסופו של דבר בשיטת מחקר איכותנית, כדאי בהחלט לנסות ולראיין אנשים רלוונטיים. המטרה היא ללמוד עוד על הנושא אותו אתם חוקרים דרך אנשים וקבוצות בעלי זיקה לתחום המחקר שלכם. לדוגמא: במידה ואתם סטודנטים לחינוך ושאלת המחקר שלכם נוגעת לקשיים של אימהות חד הוריות לחנך את ילדיהם לבד, נסו לאתר אם חד הורית. תוכלו להיפגש איתה, לשמוע אותה ודרכה ללמוד על קשיים, אתגרים והתמודדויות.

5.אל תתמסרו בקלות למאמרים

אפשר לשים את הדברים על השולחן: לקרוא מאמרים אקדמיים זה לא הדבר הכי מהנה בעולם. אם יש דבר אחד שאפילו מטריד קצת יותר הוא לקרוא מאמר של 40 עמודים, ולגלות לבסוף כי הוא לא תרם דבר למחקר שלכם. והנה לכם טיפ: קריאת המבוא והסיכום של המאמר, יספקו לכם הצצה שתאפשר לכם לקבל החלטה – האם לקרוא את המאמר או לא. לפני שאתם משקיעים זמן יקר, בדקו היטב האם אתם משקיעים אותו במאמר אקדמי בעל ערך…

חייגו עכשיו 077-4077496 או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

קטגוריות שירותים

כתיבת עבודות במדעי המדינה – איך להתמודד עם מחסום כתיבה?
acmsnat

כללי כתיבה אקדמית

כתיבת עבודה אקדמית נסמכת על כללי כתיבה אקדמית ברורים וסדורים שלוקחים בחשבון כל מני גורמים ומשתנים והמטרה היא לייצר סטנדרטיזציה שתקל על מי שקורא חומר אקדמי. מה זה כתיבה אקדמית?

קרא עוד »

הכל על עבודות סמינריון

סמינריון הוא עבודה גדולה שעוסקת בסוגיה מחקרית מסוימת. עבודות סמינריון כוללות בין עשרים לשלושים עמודים והן מהוות במקרים רבים מעין סיכום של תחום מסוים. עבודה סמינריונית יכולה להיות עבודה מחקרית

קרא עוד »

טיפים לסיוע בעבודות אקדמיות

תחילת העבודה ותהליך ההירתמות לכתיבת העבודה יכולה להיות מורכבת ולא פשוטה. ברוב המקרים קיימת אי ודאות לגבי ה’איך להתחיל?’ מה השלבים? כמה זמן לחלק לכל שלב? לכן אנחנו כאן באקדמיה

קרא עוד »

מי מפחד מהעבודה הסמינריונית?

הלימודים מתישים אתכם? כורעים תחת נטל העבודות? העבודה במלצרות משאירה לכם מעט מאד זמן ללימוד וחקר? יש פתרון לכך. במציאות האקדמית בישראל, כמו במדינות רבות בעולם המערבי שבה הדרישות האקדמיות

קרא עוד »

באקדמיה מאסטר נשמח לתת ייעוץ ללא כל התחייבות

חייגו עכשיו 077-4077496
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

שתף :

למה דווקא אנחנו

לא מתפשרים על ההצלחה שלך

אנחנו מבינים כמה חשוב לך להצליח בלימודים. הכותבים המומחים שלנו יודעים להעניק לך את הסיוע והליווי שיעזרו לך להגיש את עבודת הסמינריון שלך ברמה הגבוהה ביותר.

אקדמית זאת השפה שלנו

אנחנו יודעים שיש לך את הידע והרצון להצליח. הכותבים המנוסים שלנו יעזרו לך לערוך את הדברים ולעמוד בהצלחה בכל הדרישות של כתיבה אקדמית נכונה ומדויקת.

חוסכים לך זמן

אנחנו מכירים את הקשיים והאילוצים של חוסר זמן פנוי כדי להתמסר לגמרי ללימודים. הכותבים המקצועיים שלנו יסייעו לך וילוו אותך לאורך כל השלבים בעבודה האקדמית, כדי להבטיח שהעבודה שלך תושלם בהצלחה ותוגש בזמן.

ההצלחה כולה שלך

אנחנו דואגים להצלחה שלך. כל עבודה אצלנו מקורית ב-100% ונכתבת בעזרת המומחים שלנו במיוחד בשבילך בשיתוף פעולה מלא: ממך נדרש להעביר לנו חומרים, להיפגש עם המרצים, לעבור על הדברים, לתת לנו את ההערות, הנתונים והרעיונות.

יש לך 100% ביטחון

אנחנו מחוייבים לביטחון שלך. הכותבים האקדמיים שלנו ילוו וינחו אותך כדי להבטיח שגם אם ישאלו אותך שאלות על העבודה המקורית שלך - יהיו לך תמיד התשובות הטובות ביותר.

תוצאות מוכחות

אנחנו מתגאים בכך ש80 אחוז מהלקוחות שלנו הם לקוחות חוזרים, זהו הסימן הבולט ביותר להצלחת השירות והסיוע שאנחנו מעניקים. אנחנו נעשה את מיטב המאמצים שגם אתם תהיו הלקוחות החוזרים והממליצים שלנו!

לקבלת ייעוץ מקצועי
לקבלת ייעוץ ללא עלות
© כל הזכויות שמורות אקדמיה מאסטר
Scroll to Top
גלילה למעלה

התחייבות שלנו: הסמינריון שלך יהיה ברמה הגבוהה ביותר

97% מעבודות הסמינריון שנכתבות בסיוע ובליווי שלנו מקבלות ציון מעולה

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם

גם לך מגיע להצליח!

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם