כתיבת סמינריון בפילוסופיה בעיצומו של משבר הקורונה

תוכן עניינים

הבחירה שלכם ללמוד פילוסופיה היא הבחירה למלא ולהעשיר את הרוח. לימודי התואר הראשון בפילוסופיה מפגישים אתכם עם טקסטים פילוסופיים, היכרות עם הוגים משלל תקופות, שפה ולוגיקה, פילוסופיה פוליטית, אסתטיקה וזהו רק קצה המזלג. 

רכישת השכלה בתקופת הקורונה רחוקה מלהיות לונה פארק: הרצאות המועברות בזום, ריחוק חברתי שפוגע ביצירת האווירה הסטודנטיאלית ובעיקר – קושי לתדלק ולמלא את מאגרי המוטיבציה. לאורך הלימודים שלכם תידרשו להגיש מספר עבודות מחקר. הנחות בחסות המשבר? אל תצפו להן. אז איך תוכלו לצלוח את כתיבת סמינריון בפילוסופיה בתקופת הקורונה?

מהם הקשיים הצפים עם כתיבת סמינריון בפילוסופיה בקורונה?

בגדול, השגרה הנוכחית שמגבילה ומצמצמת. כך לדוגמא, ישנם סטודנטים ששואבים השראה ומתרכזים מעבודה בבית קפה. נכון לכתיבת שורות אלו, אינם יכולים ללמוד מחוץ לבית. סביבת הלמידה הקבועה עלולה ליצור שחיקה מוקדמת שבסופו של דבר תפגע באיכות המחקר ובתוצר הסופי. קשיים נוספים עליהם מעידים הסטודנטים:

  • הסגרים/ ההגבלות לא מאפשרים לסטודנטים להתאוורר בארוחה במסעדה/ בילוי בקולנוע/ אימון בחדר הכושר
  • תחושה כללית שהמרצה רחוק, לא נגיש וכלל לא מכיר אותם
  • חשש להגיע אל הספרייה הלימודית מחשש להידבק בנגיף

כתיבת סמינריון בפילוסופיה בעיצומו של משבר הקורונה

תתפלאו, אך לקורונה יש מתנה בשבילכם…

מערכת השעות נותרה זהה, הציפיות מכם נותרו גבוהות ונכון לכתיבת שורות אלו – לא ניתנות לכם הקלות משמעותיות. ובכל זאת, משבר הקורנה העניק גם לכם, הסטודנטים, זמן במתנה. כידוע, אחד המשאבים היקרים והנחוצים ביותר לכל סטודנט הוא זמן. מאחר וההרצאות מועברות כיום בזום, אינכם נדרשים להגיע פיסית אל מוסד הלימודים. ואיך אתם יוצאים נשכרים מהמעבר ללמידה מרחוק?

  • אתם חוסכים המון זמן ביום/בשבוע על נסיעות הלוך וחזור
  • במקרים מסוימים (בהתאם למרחק שבין מקום המגורים למוסד הלימודים), ניתן להרוויח עוד שעה-שעתיים ביום!
  • אתם זוכים בזמן יקר שניתן לתעל ללמידה – מקריאת מאמרים ועד כתיבת הסמינריון 

“הספריות במוסדות הלימוד להשכלה גבוהה פתוחות בקורונה?”

מובן כי לכל מוסד לימודים יש את הנהלים והמדיניות שלו. באופן כללי, הספריות המרכזיות פתוחות, אך הן מחייבות אתכם בשמירה על כל ההנחיות לרבות עטית מסכה וחיטוי משטחי העבודה עם עזיבתכם. הספריות הפתוחות אמורות לשמח אתכם ולהקל עליכם: אינכם מוגבלים בכל הקשור לאיסוף חומרים לכתיבת סמינריון בפילוסופיה, צילום חומרים, הדפסות ועבודה בחדרי שקט. 

פגישה 1 על 1 עם המרצה – בזום

נכון לשעה זו, הלימודים מתנהלים מרחוק – גם במוסדות הלימוד להשכלה הגבוהה. כידוע, סמינריון בפילוסופיה הינו פרויקט שעליכם לשתף בו את המרצה שלכם – הוא זה שיאשר את נושא המחקר, שיטת המחקר, ראשי הפרקים וכיוון המחקר הכללי. בכדי להבטיח מפגש מועיל ומכבד עם המרצה בזום, חשוב שתאמצו את הטיפים הבאים:

  • אל תאחרו למפגש וכבדו את זמנו של המרצה שלכם
  • הגיעו לבושים בצורה מכובדת (בטח שלא בבגדי בית / פיג’מה)
  • הכינו מראש שאלות / מטרות לפגישה עם המרצה

אנחנו כאן בכדי להפוך את כתיבת סמינריון בפילוסופיה לקלה יותר בעבורכם! לפרטים נוספים וייעוץ בנושא סיוע אקדמי, התקשרו – 077-4077496

חייגו עכשיו 077-4077496 או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

קטגוריות שירותים

כתיבת עבודות במדעי המדינה – איך להתמודד עם מחסום כתיבה?
acmsnat

כללי כתיבה אקדמית

כתיבת עבודה אקדמית נסמכת על כללי כתיבה אקדמית ברורים וסדורים שלוקחים בחשבון כל מני גורמים ומשתנים והמטרה היא לייצר סטנדרטיזציה שתקל על מי שקורא חומר אקדמי. מה זה כתיבה אקדמית?

קרא עוד »

הכל על עבודות סמינריון

סמינריון הוא עבודה גדולה שעוסקת בסוגיה מחקרית מסוימת. עבודות סמינריון כוללות בין עשרים לשלושים עמודים והן מהוות במקרים רבים מעין סיכום של תחום מסוים. עבודה סמינריונית יכולה להיות עבודה מחקרית

קרא עוד »

טיפים לסיוע בעבודות אקדמיות

תחילת העבודה ותהליך ההירתמות לכתיבת העבודה יכולה להיות מורכבת ולא פשוטה. ברוב המקרים קיימת אי ודאות לגבי ה’איך להתחיל?’ מה השלבים? כמה זמן לחלק לכל שלב? לכן אנחנו כאן באקדמיה

קרא עוד »

מי מפחד מהעבודה הסמינריונית?

הלימודים מתישים אתכם? כורעים תחת נטל העבודות? העבודה במלצרות משאירה לכם מעט מאד זמן ללימוד וחקר? יש פתרון לכך. במציאות האקדמית בישראל, כמו במדינות רבות בעולם המערבי שבה הדרישות האקדמיות

קרא עוד »

באקדמיה מאסטר נשמח לתת ייעוץ ללא כל התחייבות

חייגו עכשיו 077-4077496
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

שתף :

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

למה דווקא אנחנו

לא מתפשרים על ההצלחה שלך

אנחנו מבינים כמה חשוב לך להצליח בלימודים. הכותבים המומחים שלנו יודעים להעניק לך את הסיוע והליווי שיעזרו לך להגיש את עבודת הסמינריון שלך ברמה הגבוהה ביותר.

אקדמית זאת השפה שלנו

אנחנו יודעים שיש לך את הידע והרצון להצליח. הכותבים המנוסים שלנו יעזרו לך לערוך את הדברים ולעמוד בהצלחה בכל הדרישות של כתיבה אקדמית נכונה ומדויקת.

חוסכים לך זמן

אנחנו מכירים את הקשיים והאילוצים של חוסר זמן פנוי כדי להתמסר לגמרי ללימודים. הכותבים המקצועיים שלנו יסייעו לך וילוו אותך לאורך כל השלבים בעבודה האקדמית, כדי להבטיח שהעבודה שלך תושלם בהצלחה ותוגש בזמן.

ההצלחה כולה שלך

אנחנו דואגים להצלחה שלך. כל עבודה אצלנו מקורית ב-100% ונכתבת בעזרת המומחים שלנו במיוחד בשבילך בשיתוף פעולה מלא: ממך נדרש להעביר לנו חומרים, להיפגש עם המרצים, לעבור על הדברים, לתת לנו את ההערות, הנתונים והרעיונות.

יש לך 100% ביטחון

אנחנו מחוייבים לביטחון שלך. הכותבים האקדמיים שלנו ילוו וינחו אותך כדי להבטיח שגם אם ישאלו אותך שאלות על העבודה המקורית שלך - יהיו לך תמיד התשובות הטובות ביותר.

תוצאות מוכחות

אנחנו מתגאים בכך ש80 אחוז מהלקוחות שלנו הם לקוחות חוזרים, זהו הסימן הבולט ביותר להצלחת השירות והסיוע שאנחנו מעניקים. אנחנו נעשה את מיטב המאמצים שגם אתם תהיו הלקוחות החוזרים והממליצים שלנו!

לקבלת ייעוץ מקצועי
לקבלת ייעוץ ללא עלות
© כל הזכויות שמורות אקדמיה מאסטר
גלילה למעלה

צריכים עזרה?

השאירו שם טלפון ונציג שלנו יחזור בהקדם

רגע לפני שאתם עוזבים...

השאירו שם וטלפון ונציג שלנו יחזור בהקדם