סיוע אקדמי עבור כתיבת עבודות בפילוסופיה

אחת מתוכניות הלימוד המבוקשות ביותר בפקולטת מדעי הרוח היא תוכנית לימודי הפילוסופיה. מדובר על לימודים מעשירים ומרחיבים, כאלו המפגישים אתכם עם סוגיות והוגים, קונפליקטים ופתרונות, תפיסות ויחסים, תרבויות, זרמים, פילוסופיה יוונית, הודית, סינית, יהודית ועוד.

כתיבת עבודות בפילוסופיה נחשבת די מורכבת, זאת מאחר ופעמים רבות נדרשת יכולת השוואה מעמיקה בין פילוסופים וזרמים, קריאת חומרי קריאה רבים באנגלית, יכולת למידה ומחקר עצמית והיכרות עם מנעד רחב של מושגים. 

אנו שמחים להציע לכם סיוע אקדמי – חלקי או מלא, עם כל מטלה ואתגר הצפויים לכם: מסיוע במטלת סיום ועד כתיבת סמינריון בפילוסופיה. 

כתיבת סמינריון בפילוסופיה

מה ההבדל בין כתיבת סמינריון בפילוסופיה לבין כתיבת עבודות בפילוסופיה שאינן סמינריון?

במידה וגם אתם סטודנטים ללימודי תואר ראשון בפילוסופיה בשנת הלימודים הראשונה שלכם, סביר כי גם אתם שואלים את עצמכם מה ההבדל בין סוגי העבודות. למרות ששתיהן מוגדרות כ”עבודות אקדמיות“, כל עבודה מאופיינת בתכונות אחרות לגמרי:

  • כאשר מדובר על סמינריון בפילוסופיה, מדובר על עבודת מחקר הנכתבת בהיקף של לפחות 25 עמודים. 
  • כתיבת עבודות בפילוסופיה שהן עבודות אקדמיות קטנות יותר, היא בדרך כלל מטלת סיום קורס שנכתבת בהיקף קטן יותר – בין 4-8 עמודים.
  • בסמינריון אתם אלו המגדירים שאלת מחקר. בעבודה אקדמית קטנה עליכם להשיב על שאלות שנכתבו ע”י המרצה.
  • נקודות הזכות בעבור עבודת הסמינריון גבוהות יותר מאלו להן אתם זכאים עם עבודה אקדמית קטנה.

“יש לי סטנדרט גבוה מאד. מה קורה במידה ולא אוהב את העבודה שכתבתם לי?”

מדובר על חשש טבעי, ולכן חשוב לנו לציין כמה דברים:

  • אנו מעודדים שיתוף פעולה מלא לאורך הפרויקט המשותף. כלומר, אנחנו לא מאמינים בפורמט עבודה שבו אתם שולחים לנו מטלה ואנו מבצעים אותה, אלא להפך. אנחנו מטפחים מולכם שיח, שואלים, מעדכנים, מתייעצים, מקבלים מכם פידבקים, מיישמים ומתקנים – הכל למען שביעות רצונכם ומעורבותכם עד לכתיבת עבודות בפילוסופיה שהן לא פחות ממושלמות או כמובן כתיבת סמינריון בפילוסופיה.
  • בנוסף, אנו מבצעים מולכם תיאום ציפיות מלא! נשקף בפניכם את המקורות בהם נשתמש, מחקרים בהם נסתייע ושיטת המחקר עליה יבוסס הסמינר שלכם. במידה ונבצע שינויים במבנה העבודה / נחליף ראשי פרקים / נוסיף או נסיר מקור מידע, ניידע אתכם. 
  • ואולי הדבר החשוב ביותר: לנו חשוב שתהיו גאים בתוצר הסופי. קרה ואינכם מרוצים מהעבודה שכתבנו בעבורכם? כל עוד העבודה נכתבה שלא על פי דרישותיכם ודרישות המרצה, אנו נתקן אותה בהתאם.

באיזה שלב במחקר כדאי לפנות לסיוע אקדמי?

אנו עדים המון פעמים לסיטואציות קצת פחות אידיאליות: סטודנטים שנמצאים במצוקה אדירה של זמן, עד לכדי חשש ממשי כי הם לא יספיקו להגיש סמינריון בפילוסופיה. ההמלצה שלנו אליכם היא שלא לחכות לדקה התשעים עם בקשת סיוע, אלא לגבש מראש אסטרטגיה ברורה: אילו חלקים בעבודה יהיו באחריותכם ואילו חלקים יהיה באחריותנו. כך, תהליך המחקר נעים ונוח יותר – גם לכם וגם לנו. במידה ואתם בכל זאת זקוקים לסיוע SOS, פנו אלינו ואנו נשמח לסייע לכם אקדמית.

באקדמיה מאסטר נשמח לתת ייעוץ ללא כל התחייבות

חייגו עכשיו 077-4077496
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

שתף :

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

חייגו עכשיו 077-4077496 או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

קטגוריות שירותים

לקבלת ייעוץ מקצועי
לקבלת ייעוץ ללא עלות
© כל הזכויות שמורות אקדמיה מאסטר
גלילה למעלה

צריכים עזרה?

השאירו שם טלפון ונציג שלנו יחזור בהקדם

רגע לפני שאתם עוזבים...

השאירו שם וטלפון ונציג שלנו יחזור בהקדם