סיוע בעבודות אקדמיות בתשלום – לא רק לסטודנטים עובדים

תוכן עניינים

כסטודנטים הלומדים במוסד לימודים להשכלה גבוהה, אתם יודעים מה מצפים מכם: להיות נוכחים בכל ההרצאות, להגיש תרגילים לאורך הסמסטר ולצלוח את תקופת המבחנים. מה שאתם קצת פחות מצליחים להבין הוא איך להתמודד אל מול עומס המטלות. 

סיוע בעבודות אקדמיות בתשלום מוצע לסטודנטים מכל מוסדות הלימוד ומכל הפקולטות. כמה מיתוסים שכדאי לנפץ אודות סיוע אקדמי לסטודנטים:

 • סיוע אקדמי מיועד רק לסטודנטים “חלשים”
 • סיוע אקדמי מיועד רק לסטודנטים עובדים שנעדרים מהקורסים
 • סיוע אקדמי מתאים לסטודנטים שלא יודעים לנהל את הזמן שלהם

מתי סיוע אקדמי יכול לסייע לכם לצלוח את המטלות השונות?

 • עומס של זמן מכל סיבה: התחייבות לעבודה, סמסטר לחוץ, מועדי ב’ מהסמסטר הקודם 
 • קושי בכתיבה אקדמית (בעיקר בשנת הלימודים הראשונה)
 • קורס בנושא מורכב משקשה עליכם לכתוב בו עבודה
מחירי סמינריון

סטטוס כפול: סטודנט ועובד במשרה מלאה

ישנם סטודנטים שזוכים לתמיכה כלכלית נרחבת מהוריהם, כך שלאורך כל תקופת הלימודים הם לא נדרשים לעבוד. עם זאת, ישנם לא מעט סטודנטים שמחלקים את עצמם בין הלימודים באוניברסיטה ובין משמרות בעבודה בשעות-לא שעות. סטודנטים עובדים נאלצים המון פעמים לעשות ויתורים:

 • להיעדר מהרצאות באוניברסיטה
 • להקדיש פחות ימי לימוד לכל מבחן בתקופת המבחנים
 • לעתים, דחיית מטלות מסוימות ממועד א’ למועד ב’

כל עוד אתם רשומים לקורס שמטלת הסיום בו היא כתיבת עבודה (אקדמית קטנה או סמינר), תוכלו להקל על עצמכם משמעותית עם סיוע בעבודות אקדמיות בתשלום. 

“הכל באשמתי! נרשמתי ליותר מדי קורסים”

בחופשת הקיץ, אתם נדרשים להרכיב את מערכת השעות שלכם לקראת שנת הלימודים הקרובה. כל פקולטה מפרסמת המלצה באשר למספר הקורסים המומלץ – לשנה ולסמסטר. למרות זאת, ישנם סטודנטים שבוחרים להירשם למספר קורסים גדולים יותר מזה שהומלץ להם. התוצאה: יותר מדי מטלות, מעט מדי זמן. 

איך סיוע בעבודות אקדמיות בתשלום תורם לכם?

 • לא צריך לדחות מטלות למועד ב’
 • לא מוותרים על הגשת מטלת הסיום
 • סיוע אקדמי לקבלת ציון גבוהה במטלת הסיום

הלקאה עצמית לא תתרום לכם בדבר, אך סיוע אקדמי כן! גם אם נרשמתם למספר רב של קורסים, תוכלו לצלוח את הסמסטר, לצבור את נקודות הזכות ולהתקדם אל שנת הלימודים הבאה.

צולחים את הסמסטר הראשון בלימודי התואר הראשון

הסמסטר הראשון בשנת הלימודים הראשונה הוא הסמסטר המאתגר ביותר:

 • הסתגלות למוסד הלימודים ולמערכת השעות העמוסה
 • התמודדות עם תקופת מבחנים ראשונה
 • התנסות ראשונה בכתיבה אקדמית 

הסיוע האקדמי בכתיבת העבודה, מאפשר לכם ליהנות מהסתגלות פשוטה ומהירה יותר. חשוב להדגיש כי סיוע אקדמי לא מחייב אתכם בכתיבת עבודה מתחילתה ועד סופה, אלא שהשירות מותאם לדרישותיכם:

 • כתיבת פרקים בודדים בעבודה
 • תרגום מאמרים לעברית 
 • שירותי עריכה לעבודה כתובה ועוד…
זהו הגעתם עד הסוף! תודה רבה! בזמן שאתם מתלבטים אם לפנות אלינו או לא, נשמח לתת לכם גם הסבר על סוגי עבודות סמינריון וכמה טיפים מעולים לכתיבת עבודת סמינריון.

מעוניינים להתייעץ איתנו לגבי כתיבת עבודה אקדמית? פנו אלינו עוד היום, הייעוץ ללא עלות או התחייבות!

חייגו עכשיו 077-4077496 או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

קטגוריות שירותים

כתיבת עבודות במדעי המדינה – איך להתמודד עם מחסום כתיבה?
acmsnat

כללי כתיבה אקדמית

כתיבת עבודה אקדמית נסמכת על כללי כתיבה אקדמית ברורים וסדורים שלוקחים בחשבון כל מני גורמים ומשתנים והמטרה היא לייצר סטנדרטיזציה שתקל על מי שקורא חומר אקדמי. מה זה כתיבה אקדמית?

קרא עוד »

הכל על עבודות סמינריון

סמינריון הוא עבודה גדולה שעוסקת בסוגיה מחקרית מסוימת. עבודות סמינריון כוללות בין עשרים לשלושים עמודים והן מהוות במקרים רבים מעין סיכום של תחום מסוים. עבודה סמינריונית יכולה להיות עבודה מחקרית

קרא עוד »

טיפים לסיוע בעבודות אקדמיות

תחילת העבודה ותהליך ההירתמות לכתיבת העבודה יכולה להיות מורכבת ולא פשוטה. ברוב המקרים קיימת אי ודאות לגבי ה’איך להתחיל?’ מה השלבים? כמה זמן לחלק לכל שלב? לכן אנחנו כאן באקדמיה

קרא עוד »

מי מפחד מהעבודה הסמינריונית?

הלימודים מתישים אתכם? כורעים תחת נטל העבודות? העבודה במלצרות משאירה לכם מעט מאד זמן ללימוד וחקר? יש פתרון לכך. במציאות האקדמית בישראל, כמו במדינות רבות בעולם המערבי שבה הדרישות האקדמיות

קרא עוד »

באקדמיה מאסטר נשמח לתת ייעוץ ללא כל התחייבות

חייגו עכשיו 077-4077496
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

שתף :

למה דווקא אנחנו

לא מתפשרים על ההצלחה שלך

אנחנו מבינים כמה חשוב לך להצליח בלימודים. הכותבים המומחים שלנו יודעים להעניק לך את הסיוע והליווי שיעזרו לך להגיש את עבודת הסמינריון שלך ברמה הגבוהה ביותר.

אקדמית זאת השפה שלנו

אנחנו יודעים שיש לך את הידע והרצון להצליח. הכותבים המנוסים שלנו יעזרו לך לערוך את הדברים ולעמוד בהצלחה בכל הדרישות של כתיבה אקדמית נכונה ומדויקת.

חוסכים לך זמן

אנחנו מכירים את הקשיים והאילוצים של חוסר זמן פנוי כדי להתמסר לגמרי ללימודים. הכותבים המקצועיים שלנו יסייעו לך וילוו אותך לאורך כל השלבים בעבודה האקדמית, כדי להבטיח שהעבודה שלך תושלם בהצלחה ותוגש בזמן.

ההצלחה כולה שלך

אנחנו דואגים להצלחה שלך. כל עבודה אצלנו מקורית ב-100% ונכתבת בעזרת המומחים שלנו במיוחד בשבילך בשיתוף פעולה מלא: ממך נדרש להעביר לנו חומרים, להיפגש עם המרצים, לעבור על הדברים, לתת לנו את ההערות, הנתונים והרעיונות.

יש לך 100% ביטחון

אנחנו מחוייבים לביטחון שלך. הכותבים האקדמיים שלנו ילוו וינחו אותך כדי להבטיח שגם אם ישאלו אותך שאלות על העבודה המקורית שלך - יהיו לך תמיד התשובות הטובות ביותר.

תוצאות מוכחות

אנחנו מתגאים בכך ש80 אחוז מהלקוחות שלנו הם לקוחות חוזרים, זהו הסימן הבולט ביותר להצלחת השירות והסיוע שאנחנו מעניקים. אנחנו נעשה את מיטב המאמצים שגם אתם תהיו הלקוחות החוזרים והממליצים שלנו!

לקבלת ייעוץ מקצועי
לקבלת ייעוץ ללא עלות
© כל הזכויות שמורות אקדמיה מאסטר
Scroll to Top
גלילה למעלה

התחייבות שלנו: הסמינריון שלך יהיה ברמה הגבוהה ביותר

97% מעבודות הסמינריון שנכתבות בסיוע ובליווי שלנו מקבלות ציון מעולה

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם

גם לך מגיע להצליח!

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם