5 דברים שיפחיתו לכם את הלחץ לקראת כתיבת סמינריון במדעי המדינה

תוכנית לימודי מדעי המדינה הנכללת תחת פקולטת מדעי המדינה, נחשבת לאחת מתוכניות הלימוד המבוקשות והנחשקות ביותר. מחשבה פוליטית, יחסים בינלאומיים (יחב”ל), פוליטיקה וממשל ומדיניות ציבורית – אלו הם רק חלק מהנושאים שתלמדו, תחקרו ותכירו לעומק ממיטב המרצים בשלל קורסים. 

כסטודנטים ללימודי תואר ראשון, גם אתם תידרשו להגיש עבודת מחקר המוכרת גם בשם – סמינריון. למרות ששמן של עבודות הסמינר נקשר בעיקר עם בהלה וים חששות, לפניכם 5 דברים שלבטח יפחיתו לכם את מפלס הלחץ:

1.לחוצים ממבחנים? כתבו את העבודה בנחת

סמינריון במדעי המדינה הוא סוג של מתנה לסטודנטים שסובלים מחרדת בחינות. בשונה ממבחנים, העבודה על הסמינריון מתבצעת אל מול חומר פתוח, נגישות מלאה למאגרי מידע וכמובן – אתם מקבלים כמה חודשים לטובת כתיבת העבודה, כך שכל עוד תנהלו את הזמן נכון, תוכלו ליהנות מתהליך נטול לחץ.

2.כתיבת הסמינר לא צריכה להיכנס אל תקופת המבחנים

המון סטודנטים חוששים בעיקר מדבר אחד: לוח בחינות שגם כך עמוס מאד, ואליו מצטרפת גם עבודת המחקר. בשונה ממבחנים שעליהם תוכלו להיבחן רק בסיום הסמסטר ובתקופת המבחנים, על העבודה הסמינריונית אתם יכולים להתחיל לעבוד עוד קודם לכן. במחצית הסמסטר אתם אמורים להיות בשלב בו יש לכם אישור לנושא ולשאלת המחקר שלכם. מרגע זה, אתם יכולים להתחיל לאסוף חומרים, לקרוא מאמרים, לבצע ראיונות עומק, תצפיות וכל דבר אחר הנכלל באסטרטגיית המחקר שלכם. 

5 דברים שיפחיתו לכם את הלחץ לקראת כתיבת סמינריון במדעי המדינה

3.מטלת סיום שאתם כותבים אותה בעצמכם!

דבר אחד לא תוכלו לטעון: שנושא העבודה קשה מדי. עם סמינריון במדעי המדינה, אתם אלו שקובעים מה לחקור, אילו שאלות לשאול ועל פי אילו שיטות מחקר לחלץ נתונים ומסקנות. בשונה ממטלות אחרות שבהן אין לכם כל אפשרות בחירה אלא להשיב על שאלות המרצה, בעבודת הסמינריון יש לכם שליטה כמעט מלאה על כל התהליך. 

4.אתם נמדדים על איכות התוכן, לא על הכמות

אז נכון, מצופה מכם להגיש סמינריון במדעי המדינה שעומד בסטנדרט מסוים, לרוב של כ-25 עמודים. עם זאת, חשוב שתדעו כי המרצים מעריכים אתכם ואת המחקר שלכם בהתאם לאיכותו, ולא על פי כמות העמודים המודפסים. טכנית, קל מאד לעבות פסקאות, להוסיף טיעונים שאינם רלוונטיים, להציג ראשי פרקים שאינם מובילים למענה על השאלה הגדולה ולהקדיש חמישה עמודים למסקנות וביקורת. האם המרצה יעריך אתכם על מאמצי “העיבוי”? תהיה בטוחים שלא. השקיעו בתוכן איכותי!

5.עבודת הסמינר אמנם שלכם, אך אתם לא לבד

ואולי ה-דבר שאמור להוריד משמעותית את מפלס הלחץ שלכם: עם כתיבת סמינריון במדעי המדינה, אתם לרגע אחד לא לבד. יש לכם אפשרות לקבל סיוע אקדמי בכל שלב ומכל סוג – מניסוח שאלת המחקר, איסוף חומרים, תרגום מאמרים ועד כתיבת המחקר. אנחנו מציעים סיוע אקדמי בסטנדרט הגבוה ביותר, תוך התחייבות לדיסקרטיות מלאה ועבודות מקוריות.

אמרתם שירותים אקדמיים? אמרתם “אקדמיה מאסטר”! לפרטים נוספים, התקשרו אלינו – 077-4077496

 

באקדמיה מאסטר נשמח לתת ייעוץ ללא כל התחייבות

חייגו עכשיו 077-4077496
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

שתף :

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

חייגו עכשיו 077-4077496 או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

קטגוריות שירותים

לקבלת ייעוץ מקצועי
לקבלת ייעוץ ללא עלות
© כל הזכויות שמורות אקדמיה מאסטר
גלילה למעלה

צריכים עזרה?

השאירו שם טלפון ונציג שלנו יחזור בהקדם

רגע לפני שאתם עוזבים...

השאירו שם וטלפון ונציג שלנו יחזור בהקדם