5 דברים שיפחיתו לכם את הלחץ לקראת כתיבת סמינריון במדעי המדינה

תוכן עניינים

תוכנית לימודי מדעי המדינה הנכללת תחת פקולטת מדעי המדינה, נחשבת לאחת מתוכניות הלימוד המבוקשות והנחשקות ביותר. מחשבה פוליטית, יחסים בינלאומיים (יחב”ל), פוליטיקה וממשל ומדיניות ציבורית – אלו הם רק חלק מהנושאים שתלמדו, תחקרו ותכירו לעומק ממיטב המרצים בשלל קורסים. 

כסטודנטים ללימודי תואר ראשון, גם אתם תידרשו להגיש עבודת מחקר המוכרת גם בשם – סמינריון. למרות ששמן של עבודות הסמינר נקשר בעיקר עם בהלה וים חששות, לפניכם 5 דברים שלבטח יפחיתו לכם את מפלס הלחץ:

1.לחוצים ממבחנים? כתבו את העבודה בנחת

סמינריון במדעי המדינה הוא סוג של מתנה לסטודנטים שסובלים מחרדת בחינות. בשונה ממבחנים, העבודה על הסמינריון מתבצעת אל מול חומר פתוח, נגישות מלאה למאגרי מידע וכמובן – אתם מקבלים כמה חודשים לטובת כתיבת העבודה, כך שכל עוד תנהלו את הזמן נכון, תוכלו ליהנות מתהליך נטול לחץ.

2.כתיבת הסמינר לא צריכה להיכנס אל תקופת המבחנים

המון סטודנטים חוששים בעיקר מדבר אחד: לוח בחינות שגם כך עמוס מאד, ואליו מצטרפת גם עבודת המחקר. בשונה ממבחנים שעליהם תוכלו להיבחן רק בסיום הסמסטר ובתקופת המבחנים, על העבודה הסמינריונית אתם יכולים להתחיל לעבוד עוד קודם לכן. במחצית הסמסטר אתם אמורים להיות בשלב בו יש לכם אישור לנושא ולשאלת המחקר שלכם. מרגע זה, אתם יכולים להתחיל לאסוף חומרים, לקרוא מאמרים, לבצע ראיונות עומק, תצפיות וכל דבר אחר הנכלל באסטרטגיית המחקר שלכם. 

5 דברים שיפחיתו לכם את הלחץ לקראת כתיבת סמינריון במדעי המדינה

3.מטלת סיום שאתם כותבים אותה בעצמכם!

דבר אחד לא תוכלו לטעון: שנושא העבודה קשה מדי. עם סמינריון במדעי המדינה, אתם אלו שקובעים מה לחקור, אילו שאלות לשאול ועל פי אילו שיטות מחקר לחלץ נתונים ומסקנות. בשונה ממטלות אחרות שבהן אין לכם כל אפשרות בחירה אלא להשיב על שאלות המרצה, בעבודת הסמינריון יש לכם שליטה כמעט מלאה על כל התהליך. 

4.אתם נמדדים על איכות התוכן, לא על הכמות

אז נכון, מצופה מכם להגיש סמינריון במדעי המדינה שעומד בסטנדרט מסוים, לרוב של כ-25 עמודים. עם זאת, חשוב שתדעו כי המרצים מעריכים אתכם ואת המחקר שלכם בהתאם לאיכותו, ולא על פי כמות העמודים המודפסים. טכנית, קל מאד לעבות פסקאות, להוסיף טיעונים שאינם רלוונטיים, להציג ראשי פרקים שאינם מובילים למענה על השאלה הגדולה ולהקדיש חמישה עמודים למסקנות וביקורת. האם המרצה יעריך אתכם על מאמצי “העיבוי”? תהיה בטוחים שלא. השקיעו בתוכן איכותי!

5.עבודת הסמינר אמנם שלכם, אך אתם לא לבד

ואולי ה-דבר שאמור להוריד משמעותית את מפלס הלחץ שלכם: עם כתיבת סמינריון במדעי המדינה, אתם לרגע אחד לא לבד. יש לכם אפשרות לקבל סיוע אקדמי בכל שלב ומכל סוג – מניסוח שאלת המחקר, איסוף חומרים, תרגום מאמרים ועד כתיבת המחקר. אנחנו מציעים סיוע אקדמי בסטנדרט הגבוה ביותר, תוך התחייבות לדיסקרטיות מלאה ועבודות מקוריות.

אמרתם שירותים אקדמיים? אמרתם “אקדמיה מאסטר”! לפרטים נוספים, התקשרו אלינו – 077-4077496

 

חייגו עכשיו 077-4077496 או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

קטגוריות שירותים

כתיבת עבודות במדעי המדינה – איך להתמודד עם מחסום כתיבה?
acmsnat

כללי כתיבה אקדמית

כתיבת עבודה אקדמית נסמכת על כללי כתיבה אקדמית ברורים וסדורים שלוקחים בחשבון כל מני גורמים ומשתנים והמטרה היא לייצר סטנדרטיזציה שתקל על מי שקורא חומר אקדמי. מה זה כתיבה אקדמית?

קרא עוד »

הכל על עבודות סמינריון

סמינריון הוא עבודה גדולה שעוסקת בסוגיה מחקרית מסוימת. עבודות סמינריון כוללות בין עשרים לשלושים עמודים והן מהוות במקרים רבים מעין סיכום של תחום מסוים. עבודה סמינריונית יכולה להיות עבודה מחקרית

קרא עוד »

טיפים לסיוע בעבודות אקדמיות

תחילת העבודה ותהליך ההירתמות לכתיבת העבודה יכולה להיות מורכבת ולא פשוטה. ברוב המקרים קיימת אי ודאות לגבי ה’איך להתחיל?’ מה השלבים? כמה זמן לחלק לכל שלב? לכן אנחנו כאן באקדמיה

קרא עוד »

מי מפחד מהעבודה הסמינריונית?

הלימודים מתישים אתכם? כורעים תחת נטל העבודות? העבודה במלצרות משאירה לכם מעט מאד זמן ללימוד וחקר? יש פתרון לכך. במציאות האקדמית בישראל, כמו במדינות רבות בעולם המערבי שבה הדרישות האקדמיות

קרא עוד »

באקדמיה מאסטר נשמח לתת ייעוץ ללא כל התחייבות

חייגו עכשיו 077-4077496
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

שתף :

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

למה דווקא אנחנו

לא מתפשרים על ההצלחה שלך

אנחנו מבינים כמה חשוב לך להצליח בלימודים. הכותבים המומחים שלנו יודעים להעניק לך את הסיוע והליווי שיעזרו לך להגיש את עבודת הסמינריון שלך ברמה הגבוהה ביותר.

אקדמית זאת השפה שלנו

אנחנו יודעים שיש לך את הידע והרצון להצליח. הכותבים המנוסים שלנו יעזרו לך לערוך את הדברים ולעמוד בהצלחה בכל הדרישות של כתיבה אקדמית נכונה ומדויקת.

חוסכים לך זמן

אנחנו מכירים את הקשיים והאילוצים של חוסר זמן פנוי כדי להתמסר לגמרי ללימודים. הכותבים המקצועיים שלנו יסייעו לך וילוו אותך לאורך כל השלבים בעבודה האקדמית, כדי להבטיח שהעבודה שלך תושלם בהצלחה ותוגש בזמן.

ההצלחה כולה שלך

אנחנו דואגים להצלחה שלך. כל עבודה אצלנו מקורית ב-100% ונכתבת בעזרת המומחים שלנו במיוחד בשבילך בשיתוף פעולה מלא: ממך נדרש להעביר לנו חומרים, להיפגש עם המרצים, לעבור על הדברים, לתת לנו את ההערות, הנתונים והרעיונות.

יש לך 100% ביטחון

אנחנו מחוייבים לביטחון שלך. הכותבים האקדמיים שלנו ילוו וינחו אותך כדי להבטיח שגם אם ישאלו אותך שאלות על העבודה המקורית שלך - יהיו לך תמיד התשובות הטובות ביותר.

תוצאות מוכחות

אנחנו מתגאים בכך ש80 אחוז מהלקוחות שלנו הם לקוחות חוזרים, זהו הסימן הבולט ביותר להצלחת השירות והסיוע שאנחנו מעניקים. אנחנו נעשה את מיטב המאמצים שגם אתם תהיו הלקוחות החוזרים והממליצים שלנו!

לקבלת ייעוץ מקצועי
לקבלת ייעוץ ללא עלות
© כל הזכויות שמורות אקדמיה מאסטר
גלילה למעלה

צריכים עזרה?

השאירו שם טלפון ונציג שלנו יחזור בהקדם

רגע לפני שאתם עוזבים...

השאירו שם וטלפון ונציג שלנו יחזור בהקדם