סמינריון ביחסים בינלאומיים לא כותבים בתקופת המבחנים

תוכן עניינים

למרות שאת עבודות המחקר ביחסים בינלאומיים ובחוגים אחרים לא מגישים בתקופת המבחנים, המון סטודנטים בוחרים לחקור, לקרוא ולסכם חומרים לסמינריון בתקופה זו. האם זהו מהלך מומלץ ונכון? לא ממש. תקופת המבחנים שלכם ככל הנראה עמוסה במבחנים, מבחני בית ועבודות אקדמיות. 

כידוע, פרק הזמן העומד לרשותכם לטובת המחקר הוא בין 5-8 חודשים. המשמעות היא שאתם לומדים את קורס הסמינר בסמסטר א’ או ב’, אך הגשת העבודה גולשת אל מעבר לסמסטר ותקופת המבחנים. כך לדוגמא, סטודנטים שלומדים את קורס הסמינר בסמסטר ב’ (שמתחיל לרוב בפברואר-מרץ), יגישו את עבודת המחקר שלהם באוקטובר לערך. 

יש לכם שפע של זמן להגדיר שאלת מחקר משמעותית ובעלת ערך, להעמיק ולגלות, לקרוא ולסכם, לבצע מחקר איכותני או כמותי ולנתח תוצאותיו. אל תחכו לדקה ה-90 עם כתיבת העבודה, וטיפ חם אליכם: אל תחכו לתקופת המבחנים בכדי להתחיל לעבוד על הסמינר. 

סמינריון ביחסים בינלאומיים

אז למה לא לכתוב סמינר בתקופת המבחנים?

התשובה לכך פשוטה: לוח המבחנים שלכם גם כך עמוס. הדבר האחרון שאתם רוצים הוא להוסיף לעצמכם מטלה נוספת. הסטטוס שלכם כסטודנטים לא הופך אתכם לגיבורי על – אתם עדיין בני אנוש שלזכותם רק 24 שעות ביממה. גודש משימות בלוח הבחינות עלול להוביל לאחד מהמצבים הבאים:

  • עומס = לחץ, לחץ = קושי בתפקוד, קושי בתפקוד = בזבוז זמן וחוסר יעילות
  • השקעה מועטה בכל אחת מהמשימות. התוצאה: ציונים בינוניים 
  • דחיית מבחנים/הגשת עבודות לסמסטר ב’ או לשנת הלימודים הבאה

סמינריון ביחסים בינלאומיים – מתי כדאי לכתוב אותו?

טכנית, אתם יכולים להתחיל לכתוב את הסמינר בסמסטר, תוך כדי למידת הקורס. כידוע, הסמסטרים לרוב מאד רגועים (קל וחומר שכעת בתקופת הקורונה), כך שיש בידכם משאב יקר שאסור לכם לזלזל בו – זמן. בכדי שאכן תוכלו להתקדם עם המחקר והכתיבה תוך כדי הסמסטר, עליכם להבטיח את הדברים הבאים:

  • קבלת אישור על שאלת המחקר שלכם (ניתן ע”י המרצה)
  • אישור המקורות האקדמיים + אישור על שיטת המחקר שבחרתם
  • כשתשתית המחקר שלכם מאושרת, אתם יכולים לצאת לדרך

שאננות, דחיינות והאמונה כי “כבר יהיה בסדר” – אל תפלו בפח הזה!

שימו לב: ישנם סטודנטים שאמנם משקיעים במחקר לאורך כל הסמסטר (וכך רצוי), אך את כתיבת הסמינר הם משאירים לרגע האחרון. ישנה תפישה מוטעית כי הכתיבה האקדמית טכנית, פשוטה ולא לוקחת יותר משלושה ימים. אנחנו מצטערים להיות אלו שמבשרים לכם, אך זו טעות. הכתיבה דורשת לא רק בזמן, אלא גם בריכוז, ערנות ומיומנות. אנו ממליצים להתחיל בכתיבה – העברת הסיכומים, הרעיונות והמסקנות מ”הטיוטות” למסמך העבודה, לפחות כחודש לפני מועד ההגשה.

שבוע לפני ההגשה ואין לכם עבודה כתובה? אנחנו כאן!

לא הצלחתם לנהל את זמנכם כפי שרציתם, אתם לא מרוצים מהכתיבה האקדמית שלכם ותאריך ההגשה מתקרב? פנו אלינו כבר עכשיו ונשמח לסייע לכם עם כתיבת סמינריון ביחסים בינלאומיים – 077-4077496.

חייגו עכשיו 077-4077496 או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

קטגוריות שירותים

כתיבת עבודות במדעי המדינה – איך להתמודד עם מחסום כתיבה?
acmsnat

כללי כתיבה אקדמית

כתיבת עבודה אקדמית נסמכת על כללי כתיבה אקדמית ברורים וסדורים שלוקחים בחשבון כל מני גורמים ומשתנים והמטרה היא לייצר סטנדרטיזציה שתקל על מי שקורא חומר אקדמי. מה זה כתיבה אקדמית?

קרא עוד »

הכל על עבודות סמינריון

סמינריון הוא עבודה גדולה שעוסקת בסוגיה מחקרית מסוימת. עבודות סמינריון כוללות בין עשרים לשלושים עמודים והן מהוות במקרים רבים מעין סיכום של תחום מסוים. עבודה סמינריונית יכולה להיות עבודה מחקרית

קרא עוד »

טיפים לסיוע בעבודות אקדמיות

תחילת העבודה ותהליך ההירתמות לכתיבת העבודה יכולה להיות מורכבת ולא פשוטה. ברוב המקרים קיימת אי ודאות לגבי ה’איך להתחיל?’ מה השלבים? כמה זמן לחלק לכל שלב? לכן אנחנו כאן באקדמיה

קרא עוד »

מי מפחד מהעבודה הסמינריונית?

הלימודים מתישים אתכם? כורעים תחת נטל העבודות? העבודה במלצרות משאירה לכם מעט מאד זמן ללימוד וחקר? יש פתרון לכך. במציאות האקדמית בישראל, כמו במדינות רבות בעולם המערבי שבה הדרישות האקדמיות

קרא עוד »

באקדמיה מאסטר נשמח לתת ייעוץ ללא כל התחייבות

חייגו עכשיו 077-4077496
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

שתף :

למה דווקא אנחנו

לא מתפשרים על ההצלחה שלך

אנחנו מבינים כמה חשוב לך להצליח בלימודים. הכותבים המומחים שלנו יודעים להעניק לך את הסיוע והליווי שיעזרו לך להגיש את עבודת הסמינריון שלך ברמה הגבוהה ביותר.

אקדמית זאת השפה שלנו

אנחנו יודעים שיש לך את הידע והרצון להצליח. הכותבים המנוסים שלנו יעזרו לך לערוך את הדברים ולעמוד בהצלחה בכל הדרישות של כתיבה אקדמית נכונה ומדויקת.

חוסכים לך זמן

אנחנו מכירים את הקשיים והאילוצים של חוסר זמן פנוי כדי להתמסר לגמרי ללימודים. הכותבים המקצועיים שלנו יסייעו לך וילוו אותך לאורך כל השלבים בעבודה האקדמית, כדי להבטיח שהעבודה שלך תושלם בהצלחה ותוגש בזמן.

ההצלחה כולה שלך

אנחנו דואגים להצלחה שלך. כל עבודה אצלנו מקורית ב-100% ונכתבת בעזרת המומחים שלנו במיוחד בשבילך בשיתוף פעולה מלא: ממך נדרש להעביר לנו חומרים, להיפגש עם המרצים, לעבור על הדברים, לתת לנו את ההערות, הנתונים והרעיונות.

יש לך 100% ביטחון

אנחנו מחוייבים לביטחון שלך. הכותבים האקדמיים שלנו ילוו וינחו אותך כדי להבטיח שגם אם ישאלו אותך שאלות על העבודה המקורית שלך - יהיו לך תמיד התשובות הטובות ביותר.

תוצאות מוכחות

אנחנו מתגאים בכך ש80 אחוז מהלקוחות שלנו הם לקוחות חוזרים, זהו הסימן הבולט ביותר להצלחת השירות והסיוע שאנחנו מעניקים. אנחנו נעשה את מיטב המאמצים שגם אתם תהיו הלקוחות החוזרים והממליצים שלנו!

לקבלת ייעוץ מקצועי
לקבלת ייעוץ ללא עלות
© כל הזכויות שמורות אקדמיה מאסטר
Scroll to Top
גלילה למעלה

התחייבות שלנו: הסמינריון שלך יהיה ברמה הגבוהה ביותר

97% מעבודות הסמינריון שנכתבות בסיוע ובליווי שלנו מקבלות ציון מעולה

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם

גם לך מגיע להצליח!

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם