נרתעים ממספרים? ניתוח סטטיסטי בתשלום!

תוכן עניינים

מצד אחד, עבודת הסמינריון מבשרת על התקדמותכם בלימודי התואר שלכם. מצד שני, היא גם מזכירה לכם שלא תוכלו להתחמק עוד מניתוחים סטטיסטים. כל עוד המתודולוגיה שבחרתם לסמינר היא שיטת מחקר כמותי, גם אתם תידרשו לבצע ניתוחים סטטיסטים מעמיקים. לאחר איסוף הנתונים, תידרשו לעבד ולנתח אותם. במילים פשוטות? לנתח אותם סטטיסטית. 

אנחנו ב”אקדמיה מאסטר”, נשמח לסייע לכם עם ניתוח סטטיסטי בתשלום! יתרונות השירות:

  • ניתוח סטטיסטי בסטנדרט הגבוה ביותר!
  • סיוע אקדמי שמאפשר לסטודנטים לצלוח את מטלת הסמינר
  • חיסכון אדיר בזמן בעיצומה של תקופת המבחנים

מדוע ניתוחים סטטיסטים מרתיעים סטודנטים?

לטובת מענה על השאלה, נתחום את הסטודנטים במוסדות להשכלה הגבוהה ל-2 קבוצות: 

  • סטודנטים ש”המילה הכתובה” היא המגרש הביתי שלהם
  • סטודנטים שעבורם המספרים הם הסביבה הטבעית

כידוע, הניתוחים הסטטיסטים נשענים על מספרים ואחוזים, מושגים מתמטיים כמו ממוצע וחציון, השערות, עיבוד נתונים והרשימה עוד ארוכה. לצד הסטודנטים שהניתוח הסטטיסטי בא להם בקלות, ישנם אלו שמתקשים מאד בחלק זה בעבודת הסמינריון. כתוצאה מכך, הם מתעכבים במחקר, מאבדים זמן יקר ונכנסים למעגל מסחרר של תסכול וירידה במוטיבציה. הניתוח הסטטיסטי מרתיע אתכם ומהווה בעבורכם מחסום (גם אם הוא רק מחשבתי)? אנו שמחים להציע לכם ניתוח סטטיסטי בתשלום!

נרתעים ממספרים ניתוח סטטיסטי בתשלום!

שיתוף פעולה וזמינות שלכם – עד כמה הם חשובים?

עד מאד. אנחנו מאמינים בשיתוף פעולה מלא אתכם מסיבה פשוטה: הניתוח הסטטיסטי עליו אנו עומלים מיועד לעבודת סמינריון עליה יהיה חתום שמכם. סביר מאד כי לאורך העבודה על הניתוח הסטטיסטי, ניצור אתכם קשר בכדי לדייק ולחדד רעיונות מסוימים, לברר מולכם נושאים שאינם בהירים לנו וכיוצא בזה. לדוגמא:

  • נתוני התצפית שכתבתם בכתב ידכם אינם ברורים
  • מחסור של דו”חות הכרחיים ממאגרי מידע 
  • כשלים בגישה לקובץ השיתוף בו מרוכזים השאלונים ועוד…

“אתם מעניקים סיוע גם בכתיבת העבודה הסמינריונית?”

בוודאי. מעבר לשירות ניתוח סטטיסטי בתשלום, אנו מציעים גם כתיבת עבודה סמינריונית. כל עבודה נכתבת בהתאמה אישית אליכם – לנושא המחקר שבחרתם, ראשי הפרקים שכתבתם, הנחיות המרצה ודגשים ספציפיים שלכם. כמו כן, אנו מציעים שירותים אקדמיים נוספים לרבות תרגומים, הכנת תרגילים ועוד. 

“כמה יעלה לי ניתוח סטטיסטי בתשלום?”

אנחנו לא יכולים לנקוב במחיר מבלי שאנו יודעים מהו היקף הניתוח הסטטיסטי הנדרש על ידכם. לכן, אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו כבר עכשיו לקבלת הצעת מחיר. כן נוכל לציין בשלב זה כי אנו מציעים מחירים הוגנים, וגם תנאי התשלום שלנו נוחים. 

ניתוח סטטיסטי בתשלום משולם ב-2 פעימות:

  • תשלום מקדמה כ”דמי רצינות” והתחייבות הדדית – שלנו אליכם ושלכם אלינו
  • עם סיום העבודה – יתרת התשלום

אל תתנו למספרים, דו”חות, טבלאות ונתונים סטטיסטים לפגוע בחדוות המחקר שלכם. אנחנו שותפים שלכם לדרך! לפרטים נוספים אודות ניתוח סטטיסטי בתשלום, התקשרו עכשיו – 077-4077496

חייגו עכשיו 077-4077496 או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

קטגוריות שירותים

כתיבת עבודות במדעי המדינה – איך להתמודד עם מחסום כתיבה?
acmsnat

כללי כתיבה אקדמית

כתיבת עבודה אקדמית נסמכת על כללי כתיבה אקדמית ברורים וסדורים שלוקחים בחשבון כל מני גורמים ומשתנים והמטרה היא לייצר סטנדרטיזציה שתקל על מי שקורא חומר אקדמי. מה זה כתיבה אקדמית?

קרא עוד »

הכל על עבודות סמינריון

סמינריון הוא עבודה גדולה שעוסקת בסוגיה מחקרית מסוימת. עבודות סמינריון כוללות בין עשרים לשלושים עמודים והן מהוות במקרים רבים מעין סיכום של תחום מסוים. עבודה סמינריונית יכולה להיות עבודה מחקרית

קרא עוד »

טיפים לסיוע בעבודות אקדמיות

תחילת העבודה ותהליך ההירתמות לכתיבת העבודה יכולה להיות מורכבת ולא פשוטה. ברוב המקרים קיימת אי ודאות לגבי ה’איך להתחיל?’ מה השלבים? כמה זמן לחלק לכל שלב? לכן אנחנו כאן באקדמיה

קרא עוד »

מי מפחד מהעבודה הסמינריונית?

הלימודים מתישים אתכם? כורעים תחת נטל העבודות? העבודה במלצרות משאירה לכם מעט מאד זמן ללימוד וחקר? יש פתרון לכך. במציאות האקדמית בישראל, כמו במדינות רבות בעולם המערבי שבה הדרישות האקדמיות

קרא עוד »

באקדמיה מאסטר נשמח לתת ייעוץ ללא כל התחייבות

חייגו עכשיו 077-4077496
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

שתף :

למה דווקא אנחנו

לא מתפשרים על ההצלחה שלך

אנחנו מבינים כמה חשוב לך להצליח בלימודים. הכותבים המומחים שלנו יודעים להעניק לך את הסיוע והליווי שיעזרו לך להגיש את עבודת הסמינריון שלך ברמה הגבוהה ביותר.

אקדמית זאת השפה שלנו

אנחנו יודעים שיש לך את הידע והרצון להצליח. הכותבים המנוסים שלנו יעזרו לך לערוך את הדברים ולעמוד בהצלחה בכל הדרישות של כתיבה אקדמית נכונה ומדויקת.

חוסכים לך זמן

אנחנו מכירים את הקשיים והאילוצים של חוסר זמן פנוי כדי להתמסר לגמרי ללימודים. הכותבים המקצועיים שלנו יסייעו לך וילוו אותך לאורך כל השלבים בעבודה האקדמית, כדי להבטיח שהעבודה שלך תושלם בהצלחה ותוגש בזמן.

ההצלחה כולה שלך

אנחנו דואגים להצלחה שלך. כל עבודה אצלנו מקורית ב-100% ונכתבת בעזרת המומחים שלנו במיוחד בשבילך בשיתוף פעולה מלא: ממך נדרש להעביר לנו חומרים, להיפגש עם המרצים, לעבור על הדברים, לתת לנו את ההערות, הנתונים והרעיונות.

יש לך 100% ביטחון

אנחנו מחוייבים לביטחון שלך. הכותבים האקדמיים שלנו ילוו וינחו אותך כדי להבטיח שגם אם ישאלו אותך שאלות על העבודה המקורית שלך - יהיו לך תמיד התשובות הטובות ביותר.

תוצאות מוכחות

אנחנו מתגאים בכך ש80 אחוז מהלקוחות שלנו הם לקוחות חוזרים, זהו הסימן הבולט ביותר להצלחת השירות והסיוע שאנחנו מעניקים. אנחנו נעשה את מיטב המאמצים שגם אתם תהיו הלקוחות החוזרים והממליצים שלנו!

לקבלת ייעוץ מקצועי
לקבלת ייעוץ ללא עלות
© כל הזכויות שמורות אקדמיה מאסטר
Scroll to Top
גלילה למעלה

התחייבות שלנו: הסמינריון שלך יהיה ברמה הגבוהה ביותר

97% מעבודות הסמינריון שנכתבות בסיוע ובליווי שלנו מקבלות ציון מעולה

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם

גם לך מגיע להצליח!

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם