רק אל תיפלו בפח העתקת סמינריון בהיסטוריה

תוכן עניינים

התשוקה שלכם לדתות ותרבויות, אירועים היסטוריים וקרבות, ימי הביניים, העת החדשה והעת התיקה, הובילה אתכם להחלטה ללמוד היסטוריה. לימודי התואר הראשון ללימודי היסטוריה במוסדות הלימוד להשכלה הגבוהה, נהנים דרך קבע מביקוש גבוה ושביעות רצון גבוהה מאד של הסטודנטים. 

גם הסטודנטים המאושרים, המרוצים והשקדניים ביותר, נאלצים להתמודד בתקופת הלימודים עם אתגרים שונים כמו למשל עם סמינריון בהיסטוריה. הגעתם לנקודה בה אתם לא מצליחים להבין איך אתם צולחים את תקופת המבחנים הקרובה, אתם לא עומדים בזמני ההגשה והלחץ רק הולך וגובר? אנחנו שמחים להציע לכם שירות של סיוע אקדמי מלא, שיאפשר לכם לעמוד בכל הדרישות האקדמיות וימנע מכם לעשות בחירות שגויות הנובעות מלחץ. 

סמינריון בהיסטוריה

עד כמה קל לגנוב ולהעתיק עבודות אקדמיות?

השנה היא 2020, ואין דבר שלא תוכלו למצוא על גבי הרשת. בעוד ישנם סטודנטים המשתמשים בעבודות המשותפות ברשת לטובת שאיבת השראה ורעיונות, ישנם אלו שלוקחים את הנגישות למידע צעד אחד רחוק מדי ומעתיקים. מה שאותם סטודנטים לא לוקחים בחשבון הוא את הדבר הבא: כשם שקל לגנוב עבודות אקדמיות, כך גם קל מאד לעלות על גניבות כאלו.

כידוע, מרבית המרצים דורשים לקבל שני עותקים של סמינריון בהיסטוריה / עבודה אקדמית קטנה:

  • עותק מודפס 
  • עותק דיגיטלי

בדיקת העבודה לרוב תתבצע אל מול העותק המודפס. המסמך הדיגיטלי נועד בכדי לשלול כל אפשרות שהעבודה מועתקת. איך המרצים בודקים העתקה? בין היתר עם לחצני העתק-הדבק על פסקה רנדומלית וחיפושה בגוגל.

מה מוביל סטודנטים לחשוב על אפשרות העתקת עבודה?

המחשבה על העתקת עבודה או לצורך העניין, העתקת סמינריון בהיסטוריה, מעידה על מצוקה, לרוב על מצוקת זמן. וכך, ישנם סטודנטים שברגע של חולשה וייאוש מחליטים לבצע עבירה מוסרית. מעבר לפגם המוסרי שבהעתקת עבודה, חשוב לקחת בחשבון דבר נוסף: המרצים יודעים לזהות עבודות מועתקות ומשוכתבות (כן, גם אם העתקתם עבודה שהוגשה לפני עשור). 

עבירת העתקה נחשבת לאחת העבירות החמורות ביותר שיכולים סטודנטים לבצע באקדמיה. במקרים בהם נקבע כי בוצעה הפרה בוטה של הכללים, העונש יכול להיות גם הרחקה ממוסד הלימודים. העתקת עבודה פוגעת בשמכם ובתדמיתכם, במוטיבציה שלכם לסיים את הלימודים ובדרך שבה יראו אתכם מעתה המרצים.

סיוע אקדמי – מתי גם אתם תצטרכו אותו?

כל סטודנט מגיע לנקודת שבירה מסוימת לאורך הלימודים והיא נובעת מהדברים הבאים: ירידה פתאומית בציונים, קושי לעמוד בקצב שמכתיבה התוכנית בהיסטוריה, קורס מורכב יותר, מערכת שעות עמוסה, תקופת מבחנים עמוסה עוד יותר, לחצים הנובעים מהרצון להצליח וכן הלאה. סיוע אקדמי מסוג כתיבת סמינריון בהיסטוריה יאפשר לכם לקחת אוויר, לעצור לרגע את המרוץ ובכל זאת לעמוד בכל המטלות.

הסיוע האקדמי מגוון וכולל את הדברים הבאים:

  • איתור מקורות, תרגום מאמרים
  • סיוע בניסוח שאלת מחקר
  • מענה מלא על שאלות במטלה אקדמית
  • פתרון תרגילים / מבחני בית
  • סיוע בניתוחים סטטיסטיים
  • כתיבת עבודות בהיסטוריה ועוד…

חייגו עכשיו 077-4077496 או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

קטגוריות שירותים

כתיבת עבודות במדעי המדינה – איך להתמודד עם מחסום כתיבה?
acmsnat

כללי כתיבה אקדמית

כתיבת עבודה אקדמית נסמכת על כללי כתיבה אקדמית ברורים וסדורים שלוקחים בחשבון כל מני גורמים ומשתנים והמטרה היא לייצר סטנדרטיזציה שתקל על מי שקורא חומר אקדמי. מה זה כתיבה אקדמית?

קרא עוד »

הכל על עבודות סמינריון

סמינריון הוא עבודה גדולה שעוסקת בסוגיה מחקרית מסוימת. עבודות סמינריון כוללות בין עשרים לשלושים עמודים והן מהוות במקרים רבים מעין סיכום של תחום מסוים. עבודה סמינריונית יכולה להיות עבודה מחקרית

קרא עוד »

טיפים לסיוע בעבודות אקדמיות

תחילת העבודה ותהליך ההירתמות לכתיבת העבודה יכולה להיות מורכבת ולא פשוטה. ברוב המקרים קיימת אי ודאות לגבי ה’איך להתחיל?’ מה השלבים? כמה זמן לחלק לכל שלב? לכן אנחנו כאן באקדמיה

קרא עוד »

מי מפחד מהעבודה הסמינריונית?

הלימודים מתישים אתכם? כורעים תחת נטל העבודות? העבודה במלצרות משאירה לכם מעט מאד זמן ללימוד וחקר? יש פתרון לכך. במציאות האקדמית בישראל, כמו במדינות רבות בעולם המערבי שבה הדרישות האקדמיות

קרא עוד »

באקדמיה מאסטר נשמח לתת ייעוץ ללא כל התחייבות

חייגו עכשיו 077-4077496
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

שתף :

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

למה דווקא אנחנו

לא מתפשרים על ההצלחה שלך

אנחנו מבינים כמה חשוב לך להצליח בלימודים. הכותבים המומחים שלנו יודעים להעניק לך את הסיוע והליווי שיעזרו לך להגיש את עבודת הסמינריון שלך ברמה הגבוהה ביותר.

אקדמית זאת השפה שלנו

אנחנו יודעים שיש לך את הידע והרצון להצליח. הכותבים המנוסים שלנו יעזרו לך לערוך את הדברים ולעמוד בהצלחה בכל הדרישות של כתיבה אקדמית נכונה ומדויקת.

חוסכים לך זמן

אנחנו מכירים את הקשיים והאילוצים של חוסר זמן פנוי כדי להתמסר לגמרי ללימודים. הכותבים המקצועיים שלנו יסייעו לך וילוו אותך לאורך כל השלבים בעבודה האקדמית, כדי להבטיח שהעבודה שלך תושלם בהצלחה ותוגש בזמן.

ההצלחה כולה שלך

אנחנו דואגים להצלחה שלך. כל עבודה אצלנו מקורית ב-100% ונכתבת בעזרת המומחים שלנו במיוחד בשבילך בשיתוף פעולה מלא: ממך נדרש להעביר לנו חומרים, להיפגש עם המרצים, לעבור על הדברים, לתת לנו את ההערות, הנתונים והרעיונות.

יש לך 100% ביטחון

אנחנו מחוייבים לביטחון שלך. הכותבים האקדמיים שלנו ילוו וינחו אותך כדי להבטיח שגם אם ישאלו אותך שאלות על העבודה המקורית שלך - יהיו לך תמיד התשובות הטובות ביותר.

תוצאות מוכחות

אנחנו מתגאים בכך ש80 אחוז מהלקוחות שלנו הם לקוחות חוזרים, זהו הסימן הבולט ביותר להצלחת השירות והסיוע שאנחנו מעניקים. אנחנו נעשה את מיטב המאמצים שגם אתם תהיו הלקוחות החוזרים והממליצים שלנו!

לקבלת ייעוץ מקצועי
לקבלת ייעוץ ללא עלות
© כל הזכויות שמורות אקדמיה מאסטר
גלילה למעלה

צריכים עזרה?

השאירו שם טלפון ונציג שלנו יחזור בהקדם

רגע לפני שאתם עוזבים...

השאירו שם וטלפון ונציג שלנו יחזור בהקדם