רק אל תיפלו בפח העתקת סמינריון בהיסטוריה

התשוקה שלכם לדתות ותרבויות, אירועים היסטוריים וקרבות, ימי הביניים, העת החדשה והעת התיקה, הובילה אתכם להחלטה ללמוד היסטוריה. לימודי התואר הראשון ללימודי היסטוריה במוסדות הלימוד להשכלה הגבוהה, נהנים דרך קבע מביקוש גבוה ושביעות רצון גבוהה מאד של הסטודנטים. 

גם הסטודנטים המאושרים, המרוצים והשקדניים ביותר, נאלצים להתמודד בתקופת הלימודים עם אתגרים שונים כמו למשל עם סמינריון בהיסטוריה. הגעתם לנקודה בה אתם לא מצליחים להבין איך אתם צולחים את תקופת המבחנים הקרובה, אתם לא עומדים בזמני ההגשה והלחץ רק הולך וגובר? אנחנו שמחים להציע לכם שירות של סיוע אקדמי מלא, שיאפשר לכם לעמוד בכל הדרישות האקדמיות וימנע מכם לעשות בחירות שגויות הנובעות מלחץ. 

סמינריון בהיסטוריה

עד כמה קל לגנוב ולהעתיק עבודות אקדמיות?

השנה היא 2020, ואין דבר שלא תוכלו למצוא על גבי הרשת. בעוד ישנם סטודנטים המשתמשים בעבודות המשותפות ברשת לטובת שאיבת השראה ורעיונות, ישנם אלו שלוקחים את הנגישות למידע צעד אחד רחוק מדי ומעתיקים. מה שאותם סטודנטים לא לוקחים בחשבון הוא את הדבר הבא: כשם שקל לגנוב עבודות אקדמיות, כך גם קל מאד לעלות על גניבות כאלו.

כידוע, מרבית המרצים דורשים לקבל שני עותקים של סמינריון בהיסטוריה / עבודה אקדמית קטנה:

  • עותק מודפס 
  • עותק דיגיטלי

בדיקת העבודה לרוב תתבצע אל מול העותק המודפס. המסמך הדיגיטלי נועד בכדי לשלול כל אפשרות שהעבודה מועתקת. איך המרצים בודקים העתקה? בין היתר עם לחצני העתק-הדבק על פסקה רנדומלית וחיפושה בגוגל.

מה מוביל סטודנטים לחשוב על אפשרות העתקת עבודה?

המחשבה על העתקת עבודה או לצורך העניין, העתקת סמינריון בהיסטוריה, מעידה על מצוקה, לרוב על מצוקת זמן. וכך, ישנם סטודנטים שברגע של חולשה וייאוש מחליטים לבצע עבירה מוסרית. מעבר לפגם המוסרי שבהעתקת עבודה, חשוב לקחת בחשבון דבר נוסף: המרצים יודעים לזהות עבודות מועתקות ומשוכתבות (כן, גם אם העתקתם עבודה שהוגשה לפני עשור). 

עבירת העתקה נחשבת לאחת העבירות החמורות ביותר שיכולים סטודנטים לבצע באקדמיה. במקרים בהם נקבע כי בוצעה הפרה בוטה של הכללים, העונש יכול להיות גם הרחקה ממוסד הלימודים. העתקת עבודה פוגעת בשמכם ובתדמיתכם, במוטיבציה שלכם לסיים את הלימודים ובדרך שבה יראו אתכם מעתה המרצים.

סיוע אקדמי – מתי גם אתם תצטרכו אותו?

כל סטודנט מגיע לנקודת שבירה מסוימת לאורך הלימודים והיא נובעת מהדברים הבאים: ירידה פתאומית בציונים, קושי לעמוד בקצב שמכתיבה התוכנית בהיסטוריה, קורס מורכב יותר, מערכת שעות עמוסה, תקופת מבחנים עמוסה עוד יותר, לחצים הנובעים מהרצון להצליח וכן הלאה. סיוע אקדמי מסוג כתיבת סמינריון בהיסטוריה יאפשר לכם לקחת אוויר, לעצור לרגע את המרוץ ובכל זאת לעמוד בכל המטלות.

הסיוע האקדמי מגוון וכולל את הדברים הבאים:

  • איתור מקורות, תרגום מאמרים
  • סיוע בניסוח שאלת מחקר
  • מענה מלא על שאלות במטלה אקדמית
  • פתרון תרגילים / מבחני בית
  • סיוע בניתוחים סטטיסטיים
  • כתיבת עבודות בהיסטוריה ועוד…

באקדמיה מאסטר נשמח לתת ייעוץ ללא כל התחייבות

חייגו עכשיו 077-4077496
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

שתף :

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

חייגו עכשיו 077-4077496 או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

קטגוריות שירותים

לקבלת ייעוץ מקצועי
לקבלת ייעוץ ללא עלות
© כל הזכויות שמורות אקדמיה מאסטר
גלילה למעלה

צריכים עזרה?

השאירו שם טלפון ונציג שלנו יחזור בהקדם

רגע לפני שאתם עוזבים...

השאירו שם וטלפון ונציג שלנו יחזור בהקדם