עבודות סמינריון באמנות

עבודות סמינריון באומנות הן עבודות מחקריות לכל דבר והן מבקשות לחקור תקופה, יצירת אמנות, אמן או תופעה כלשהי שקשורה לתחום תולדות האמנות. 

 

מהן עבודות סמינריון באומנות?

בדומה לכל כתיבה של עבודת סמינריון אקדמית גם כתיבת סמינריון באומנות נעשית על פי כללי כתיבה אקדמיים וסטנדרטים של ידע תוך הקפדה על זכויות יוצרים ושימוש נכון ומושכל בגופי ידע קיימים.

עבודות סמינריות באומנות

 

באילו לימודים עושים סמינריון באומנות?

עבודות סמינריון באמנות נעשים כחלק מדרישות התואר בלימודי תולדות האמנות, אמנות יצירה ועיצוב והן מהוות חלק מדרישות האקדמיה כדי להעניק לבוגרי לימודי אמנות במסלולים השונים תואר אקדמי. במסלולים שונים של לימודי אמנות בין אם במסלול יצירה או במסלול אקדמי שבו לומדים תולדות אמנות ניתן דגש על לימודים תיאורטיים כחלק מהכנת הסטודנט לעבודה בתחום האמנות בין אם כיוצר ובין אם כמורה, אוצר או כל תפקיד אחר. לפיכך עבודת סמינריון באמנות היא חלק בלתי נפרד מדרישות הלימוד.

כיצד ניגשים לכתיבת סמינריון באומנות?

התפיסה הרווחת היא שפרשנות של יצירות אמנות היא דבר סובייקטיבי ולפיכך כל תחום הידע של לימודי אמנות נתפס ככזה שלא עוסק בידע, עובדות או נתונים יבשים. האמת היא שתחום האמנות נטוע בהקשרים חברתיים תרבותיים עמוקים ולפיכך כאשר אנו ניגשים לכתיבת עבודות סמינריון באומנות חשוב לתת את הדעת על ההקשר ההיסטורי והתרבותי של התופעה, היצירה או הז’אנר הנחקר. כך, עבודת סמינריון באמנות תחבר בין היסטוריה, סוציולוגיה או תחומים דומים ובין יצירות או תקופות שונות בעולם האמנות.

מהן הדרישות של סמינריון באומנות?

כמו כל עבודה אקדמית גם עבודה באמנות מחייבת הקפדה על כללי ציטוט נכונים, כתיבה אקדמית, מבנה מאורגן ומסודר והסתמכות על ידע קודם תוך שילוב בין כמה גופי ידע. האתגר המשמעותי בתהליך כתיבת עבודות סמינריון מסוג זה טמון בעיקר בשילוב בין ההקשר התרבותי וההיסטורי ובין יצירות אמנות או ז’אנרים כדי להגיע לתובנה מחקרית מעמיקה.

טיפים לכתיבת סמינריון באומנות

כדי לכתוב עבודה סמינריונית טובה באמנות רצוי לבחור נושא מעניין ובעל חשיבות שניתן לחקור אותו ושטרם נחקר עד כה. מומלץ לבחור תחום אמנות שקרוב אליכם ושיש לכם מה לומר לגביו, אולם יש לקחת בחשבון שבכתיבת העבודה לא תוכלו להביע את דעתכם אלא אם היא נתמכת על ידי מקורות ידע אקדמיים אחרים.

באקדמיה מאסטר נשמח לתת ייעוץ ללא כל התחייבות

חייגו עכשיו 077-4077496
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

שתף :

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

חייגו עכשיו 077-4077496 או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

קטגוריות שירותים

לקבלת ייעוץ מקצועי
לקבלת ייעוץ ללא עלות
© כל הזכויות שמורות אקדמיה מאסטר
גלילה למעלה

צריכים עזרה?

השאירו שם טלפון ונציג שלנו יחזור בהקדם

רגע לפני שאתם עוזבים...

השאירו שם וטלפון ונציג שלנו יחזור בהקדם