אתם שואלים, אנחנו עונים: קניית עבודות אקדמיות במשפטים

תוכן עניינים

1.”יש למרצה שלי דרך לדעת שהסתייעתי בסיוע אקדמי?”

התשובה היא שלא. אנחנו מחויבים אליכם בדיסקרטיות מלאה, ומתחייבים לשמור עליה לאורך כל הדרך – בשלבי העבודה על המטלה האקדמית שלכם וגם לאחריה.   

2.”העבודות שאתם כותבים מקוריות או שיש לכם מאגר עבודות מוכנות?”

אנו כותבים עבודות ע”פ הזמנה. כלומר, אנו לא מחזיקים במאגר של עבודות – אנחנו לא משכפלים ומשכתבים עבודות שמוגשות בסופו של דבר ע”י מספר סטודנטים במוסדות שונים. העבודות שאנחנו בשבילכם מקוריות, ומתבססות על ההנחיות הספציפיות שתעבירו לנו. 

3.”אני מעוניין להיות שותף פעיל בהכנת עבודה. מהי גישתכם בנושא?”

אנחנו מעודדים את שיתוף הפעולה שלכם איתנו, ומאמינים כי הוא חיוני להצלחה. איך בא לידי ביטוי שיתוף הפעולה שלכם עם קניית עבודות אקדמיות במשפטים? כתיבת העבודה בהתאם להנחיות המרצה, התחשבות מלאה בנושא המחקר/ ראשי פרקים/ מקורות מידע, הדרישות והדגשים שלכם, העברת סיכומי הרצאות/ מאמרים מכם לצוות הכותבים שלנו, תיאום ציפיות מלא באשר להיקף הסיוע האקדמי וכיוצא בזה.

אתם שואלים, אנחנו עונים: קניית עבודות אקדמיות במשפטים

4.”נניח ואקבל מכם תוצר שאינו משביע את רצוני. מה ניתן לעשות?”

אנו מתאמים אתכם ציפיות באופן מלא בכדי למנוע מצב של “פינג-פונג” וחוסר שביעות רצון. עם זאת, במידה ולאחר קריאת העבודה אתם מרגישים כי ישנו מקום לשיפורים/ תיקונים, אתם מוזמנים לפנות אלינו. אנו לוקחים אחריות מלאה ושמחים לבצע סבב תיקונים ללא תשלום נוסף.

5.”אני צריך עזרה אך ורק בכתיבה האקדמית. אתם מספקים שירות שכזה?”

בוודאי. קניית עבודות אקדמיות במשפטים לא מחייבת אתכם בסיוע מלא מא’ ועד ת’. ישנם סטודנטים למשפטים שכמהים לבצע את המחקר בעצמם: לנסח שאלת מחקר משמעותית, לקרוא מאמרים ופסקי דין, להתרשם מתקדימים שונים ולבצע ניתוחים סטטיסטיים. הסיוע האקדמי בו הם מעוניינים הוא אך ורק כתיבה אקדמית. דעו כי גם במידה ואתם מעוניינים בסיוע אקדמי חלקי, אתם מוזמנים לפנות אלינו. 

6.”איחור בהגשה יפסול לי את העבודה. אתם מתחייבים על הגשה בזמן?”

בהחלט. אנו מודעים לדרישות הגבוהות מהסטודנטים הלומדים בפקולטת המשפטים, ומתאימים את עצמנו בהתאם. העבודה האקדמית שלכם תימסר לכם בתאריך היעד שאותו נתאם מולכם עם היציאה לדרך המשותפת. אנו ממליצים בחום שלא לחכות לדקה ה-90, ולפנות אלינו בסמוך לשליחת הנחיות המטלה ע”י המרצה.

6.”מתי כדאי לשקול קניית עבודות אקמיות במשפטים?”

במקרה בו אתם מרגישים כי אינכם יכולים/מצליחים להגיע לתוצר שתהיו גאים בו ומסופקים ממנו. לדוגמא:

  • אין לכם מספיק זמן להכין את המטלה (יש לכם מטלות נוספות ומשמעותיות יותר בתקופת המבחנים/ אילוצי קריירה/ אילוצים משפחתיים)
  • קושי ב”פיצוח” המטלה האקדמית – אתם מתקשים להשיב על המטלה
  • נעדרתם מההרצאות לאורך הסמסטר ואין לכם ידע/ חומרים לביצוע המטלה
  • הרמה שלכם בכתיבה אקדמית אינה גבוהה 

לפרטים נוספים וייעוץ אקדמי בנושא קניית עבודות אקדמיות במשפטים, התקשרו – 077-4077496

חייגו עכשיו 077-4077496 או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

קטגוריות שירותים

כתיבת עבודות במדעי המדינה – איך להתמודד עם מחסום כתיבה?
acmsnat

כללי כתיבה אקדמית

כתיבת עבודה אקדמית נסמכת על כללי כתיבה אקדמית ברורים וסדורים שלוקחים בחשבון כל מני גורמים ומשתנים והמטרה היא לייצר סטנדרטיזציה שתקל על מי שקורא חומר אקדמי. מה זה כתיבה אקדמית?

קרא עוד »

הכל על עבודות סמינריון

סמינריון הוא עבודה גדולה שעוסקת בסוגיה מחקרית מסוימת. עבודות סמינריון כוללות בין עשרים לשלושים עמודים והן מהוות במקרים רבים מעין סיכום של תחום מסוים. עבודה סמינריונית יכולה להיות עבודה מחקרית

קרא עוד »

טיפים לסיוע בעבודות אקדמיות

תחילת העבודה ותהליך ההירתמות לכתיבת העבודה יכולה להיות מורכבת ולא פשוטה. ברוב המקרים קיימת אי ודאות לגבי ה’איך להתחיל?’ מה השלבים? כמה זמן לחלק לכל שלב? לכן אנחנו כאן באקדמיה

קרא עוד »

מי מפחד מהעבודה הסמינריונית?

הלימודים מתישים אתכם? כורעים תחת נטל העבודות? העבודה במלצרות משאירה לכם מעט מאד זמן ללימוד וחקר? יש פתרון לכך. במציאות האקדמית בישראל, כמו במדינות רבות בעולם המערבי שבה הדרישות האקדמיות

קרא עוד »

באקדמיה מאסטר נשמח לתת ייעוץ ללא כל התחייבות

חייגו עכשיו 077-4077496
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

שתף :

למה דווקא אנחנו

לא מתפשרים על ההצלחה שלך

אנחנו מבינים כמה חשוב לך להצליח בלימודים. הכותבים המומחים שלנו יודעים להעניק לך את הסיוע והליווי שיעזרו לך להגיש את עבודת הסמינריון שלך ברמה הגבוהה ביותר.

אקדמית זאת השפה שלנו

אנחנו יודעים שיש לך את הידע והרצון להצליח. הכותבים המנוסים שלנו יעזרו לך לערוך את הדברים ולעמוד בהצלחה בכל הדרישות של כתיבה אקדמית נכונה ומדויקת.

חוסכים לך זמן

אנחנו מכירים את הקשיים והאילוצים של חוסר זמן פנוי כדי להתמסר לגמרי ללימודים. הכותבים המקצועיים שלנו יסייעו לך וילוו אותך לאורך כל השלבים בעבודה האקדמית, כדי להבטיח שהעבודה שלך תושלם בהצלחה ותוגש בזמן.

ההצלחה כולה שלך

אנחנו דואגים להצלחה שלך. כל עבודה אצלנו מקורית ב-100% ונכתבת בעזרת המומחים שלנו במיוחד בשבילך בשיתוף פעולה מלא: ממך נדרש להעביר לנו חומרים, להיפגש עם המרצים, לעבור על הדברים, לתת לנו את ההערות, הנתונים והרעיונות.

יש לך 100% ביטחון

אנחנו מחוייבים לביטחון שלך. הכותבים האקדמיים שלנו ילוו וינחו אותך כדי להבטיח שגם אם ישאלו אותך שאלות על העבודה המקורית שלך - יהיו לך תמיד התשובות הטובות ביותר.

תוצאות מוכחות

אנחנו מתגאים בכך ש80 אחוז מהלקוחות שלנו הם לקוחות חוזרים, זהו הסימן הבולט ביותר להצלחת השירות והסיוע שאנחנו מעניקים. אנחנו נעשה את מיטב המאמצים שגם אתם תהיו הלקוחות החוזרים והממליצים שלנו!

לקבלת ייעוץ מקצועי
לקבלת ייעוץ ללא עלות
© כל הזכויות שמורות אקדמיה מאסטר
Scroll to Top
גלילה למעלה

התחייבות שלנו: הסמינריון שלך יהיה ברמה הגבוהה ביותר

97% מעבודות הסמינריון שנכתבות בסיוע ובליווי שלנו מקבלות ציון מעולה

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם

גם לך מגיע להצליח!

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם