כתיבת עבודה אקדמית עם לקויות למידה

כתיבת עבדוה אקדמית היא משימה קשה לכל אחד, ואפשר רק להבין עד כמה היא תהיה קשה יותר סטודנטים עם לקויות למידה. לקויות למידה אמנם משפיעים מאוד על יכולות הלמידה וניסוחן של עבודות אקדמיות אך הן לא מונעות את האפשרות לכתוב עבודה איכותית כמו כל סטודנט אחר. הנה כמה טיפים חשובים כדי לכתוב אותה בצורה הכי טובה שאפשר.

לקות למידה

איזו תמיכה נותנים לכם לכתיבת העבודה?

כדי לכתוב עבודות אקדמיות יש מספר דרישות מהסטודנט. יש צורך במבנה מסוים, יש צורך בכתיבת תוכן מעמיק, ציון המקורות וכן הלאה. עם זאת, הדרישות מסטודנטים עם ליקויי למידה יכולות להיות שונות מסטודנטים ללא ליקויי למידה. תמיד חשוב לבדוק מהן הזכויות שלכם בתור לקויי למידה כי יכול להיות שאחרי שתבררו אותן יהיה לכם הרבה יותר קל ללמוד. לאוניברסיטה או למכללה יש מערך מיוחד לבעלי לקויות למידה שכולל שיעורים פרטיים, תמיכה בכתיבת העבודה, יצירת אסטרטגיה נכונה עד להגשת העבודה וכן הלאה. כדי להתחיל את ההליך הזה כמובן שהמוסד הלימודי צריך להכיר בלקות הלמידה.

איזה סיוג מוגש בעת כתיבת העבודה?

כדי לכתוב עבודות אקדמיות יש צורך לפנות זמן רב. לעתים הזמן שלקויי למידה יצטרכו לפנות יהיה אף גדול יותר מאשר הזמן שהם יצטרכו לפנות כדי להגיע לשיעורים באוניברסיטה וללמוד למבחנים או לכתוב את שיעורי הבית שניתנו להם. בסופו של דבר כתיבת עבודות אקדמיות לסטודנטים עם ליקויי למידה יכולה להיות משימה קשה במיוחד בעיקר בגלל שיש להם עוד דברים להתעסק בהם. לכן חשוב לבחון את האפשרות לתמיכה אפילו מהבחינה של סיוע מביטוח לאומי, כאשר כזו ניתנת לסטודנטים עם לקות למידה מוכחת עם מסמכים מתאימים, כאשר הוא יהיה יעיל אפילו אם יהיה נמוך.

עבודה אקדמית עם לקויות למידה

עזבו את החולשות והתרכזו בחוזקות

כל סטודנט באופן כללי חייב לעזוב את הנקודות החלשות שלו ולהתמקד בנקודות החוזק שלו. כמובן שיש צורך לשאוף לשלמות וגם את נקודות התורפה של כל אחד מאיתנו, בין אם מדובר בנושאים מסוימים או בחלק מסוים מכתיבה העבודה, יש לשאוף לחזק לרף המתאים, אך כשמדובר בקשיי למידה שנובעים מלקות כלשהי, יש צורך לחזק בעיקר את מה שחזק. אם תתרכזו בחוזקות שלכם ותנסו למצוא את הנושאים שאתם טובים בהם בוודאי תצליחו מהר מאוד לראות שהשד לא נורא כל כך.

תמצאו את שיטת העבודה המתאימה

יש סטודנטים שיעדיפו ללמוד לבד, יש כאלו שיעדיפו ללמוד בקבוצות, יש כאלו שיעדיפו ללמוד בשעות הערב ויש כאלו שיעדיפו להתחיל את הלמידה מוקדם בבוקר ולסיים אותה מוקדם עד להתעסקות בדברים אחרים. כשם שעניין זה רלוונטי ללימודים עצמם הוא יהיה רלוונטי לכתיבת עבודות אקדמיות. עם ליקויי למידה עבודה אקדמית יכולה להיראות משימה קשה במיוחד אך כאשר תמצאו את הפינה הנוחה שלכם ואת הזמנים הכי יעילים עבורכם, היה תהיה משימה הרבה יותר פשוטה משנדמה.

באקדמיה מאסטר נשמח לתת ייעוץ ללא כל התחייבות

חייגו עכשיו 077-4077496
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

שתף :

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

חייגו עכשיו 077-4077496 או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

קטגוריות שירותים

לקבלת ייעוץ מקצועי
לקבלת ייעוץ ללא עלות
© כל הזכויות שמורות אקדמיה מאסטר
גלילה למעלה

צריכים עזרה?

השאירו שם טלפון ונציג שלנו יחזור בהקדם

רגע לפני שאתם עוזבים...

השאירו שם וטלפון ונציג שלנו יחזור בהקדם