כתיבת דוקטורט בחו”ל

ככל הנראה כבר שמעתם על המונח דוקטורט אך אנשים רבים עדיין מתבלבלים לגביו. מהו בכלל הדוקטורט? למה צריך לעשות אותו? במה הוא תורם לחיינו וכיצד הוא מקדם אותנו? האם אפשר לעשות אותו בחו”ל ואם כן מדוע? יש כל כך הרבה שאלות סביב נושא זה והגיע הזמן לענות עליהן.

מהו דוקטורט?

לימודי דוקטורט הם למעשה לימודים לתואר שלישי, התואר הגבוה ביותר שאפשר לקבל. התואר הזה יכול להיראות רחוק מאוד ולמעשה לא רבים מגיעים אליו, וגם מי שרצה לגשת אליו יודע שהוא צריך לפנות זמן רב ולמעשה להקדיש כמה שנים מחייו כדי לזכות בו. תוכנית הלימודים מאתגרת ביותר והיא לא פחות ממסע אינטלקטואלי בנושא מסוים שעליו הסטודנט בעל התואר השני צריך לחקור עד היסוד. הדוקטורט היא תכנית הלימודים המעמיקה ביותר שיש וכתיבת הדוקטורט עצמו, שהוא המחקר שעליו הסטודנט לומד, חוקר ועומל, צריכה להיות ארוכה עם מסקנות וכמובן במבנה מתאים ובשפה גבוהה.

כתיבת דוקטורט

מה ההבדל בין דוקטורט בארץ לחו”ל? 

אפשר לגשת ללימודי דוקטורט גם בישראל אך למעשה רבים מהסטודנטים עוברים את הלימודים הללו בחו”ל. מה בכלל ההבדל בין חו”ל לבין מדינת ישראל? קודם כל יש את עניין השפה שהיא יכולה להיות מכשול גדול יותר ממה שנדמה, אם כי דווקא אליה מתרגלים יחסית מהר והכול תלוי בנחישות שלכם. כמובן שאם תשלטו בשפה האנגלית הכל יהיה לכם יותר פשוט ויותר אפשרויות ייפתחו בפניכם, כמו גם שליטה בשפה נוספת ומעבר של הדוקטורט במדינה שבה דוברים את השפה. כמו כן,הן  תנאי הקבלה ללימודי דוקטורט בחו”ל והן כתיבת הצעת מחקר לדוקטורט נחשבים לקלים יותר מאשר בארץ ותכנית הלימודים עצמה משתנה גם היא. 

למה לעשות עבודות דוקטורט בחו”ל?

• לימודי דוקטורט בחו”ל נחשבים לקלים יותר אך כמובן שמדובר בעניין סובייקטיבי שאין להסיק ממנו מסקנות גורפות. בסופו של דבר לכל אדם יכולה להיות חוויה שונה וללימודי דוקטורט בחו”ל יש את הקשיים שלהם שלעתים יכולים להיות קשים יותר מאשר הקשיים בלימודים בארץ, כמו למשל מכשול השפה, ההתאקלמות למקום, האווירה וכן הלאה.
 • לימודי דוקטורט בחו”ל נחשבים לקלים יותר לקבלה. אם אתם רוצים לגשת ללימודים אלו אך לא יכולים להירשם אליהם בארץ כי אתם לא עומדים בתנאי הסף, אתם יכולים לנסו את מזלכם מעבר לים במקום לוותר על החלום. כמו כן, מדובר על שינוי אווירה, היכרות עם מקומות חדשים ולעתים זה מכניס אתכם לאווירה הרבה יותר נחושה ללימודים האינטנסיביים הללו.

הצעת מחקר לדוקטורט

למה כדאי לקבל סיוע בכתיבת דוקטורט בחו”ל?

כתיבת עבודת דוקטורט היא לא משימה פשוטה בוודאי לא כאשר מדובר בשפה זרה ובמקום שמצריך מכם התאקלמות. אם תקבלו סיוע אקדמי מחברה מקצועית שמומחית בכתיבת דוקטורט בחו”ל, הוא יהיה הרבה יותר איכותי וגם התהליך לכתיבתו יהיה פשוט יותר. חברות אלו יכולות להציג לכם עבודת דוקטורט לדוגמה וסיוע מלא, וכך כתיבת דוקטורט בחול תהיה משימה הרבה יותר יעילה.

 

באקדמיה מאסטר נשמח לתת ייעוץ ללא כל התחייבות

חייגו עכשיו 077-4077496
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

שתף :

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

חייגו עכשיו 077-4077496 או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

קטגוריות שירותים

לקבלת ייעוץ מקצועי
לקבלת ייעוץ ללא עלות
© כל הזכויות שמורות אקדמיה מאסטר
גלילה למעלה

צריכים עזרה?

השאירו שם טלפון ונציג שלנו יחזור בהקדם

רגע לפני שאתם עוזבים...

השאירו שם וטלפון ונציג שלנו יחזור בהקדם