טיפים לסיוע בעבודות אקדמיות

תוכן עניינים
תחילת העבודה ותהליך ההירתמות לכתיבת העבודה יכולה להיות מורכבת ולא פשוטה. ברוב המקרים קיימת אי ודאות לגבי ה’איך להתחיל?’ מה השלבים? כמה זמן לחלק לכל שלב? לכן אנחנו כאן באקדמיה מאסטר החלטנו להביא לך מספר טיפים שיוכלו לסייע לך.
כאשר סיימת את העבודה אחד הדברים החשובים ביותר הוא לעשות הגהה לעבודה. גם כאן במקרה הזה מומלץ להיעזר בחברים, בפרט אם שפת האם שלך אינה עברית, רצוי מאוד לבקש מחבר/ה לעבור על הטקסט ולתקן שגיאות כתיב או ניסוח לא תקין. במידה ולא קיימת האפשרות להעביר לחבר/ה לתיקון, מומלץ להשאיר מספיק זמן לתיקון להדפיס את העבודה ולעבור עליה מספר פעמים.
דחיינות היא אחת הבעיות הקשות שאיתם מתמודדים חלק גדול מהסטודנטים במהלך כתיבת העבודה. אחד השלבים הראשונים בלהתמודד איתה הוא קודם כל להכיר בה, לאחר שמכירים בבעיה ומבינים שהעבודה לא מתקדמת לא בגלל סיבות כמו חוסר זמן או קושי המטלה, אלא בגלל הימנעות מהעבודה, יותר קל להתמודד עם העבודה. הבנת מצב הדחיינות יכולה לחסוך זמן יקר מאוד של חוסר עשייה.

חלק גדול מהמרצים אם לא כולם אשר בודקים את העבודות הסמינריוניות מעדיפים שהעבודה תהיה מדויקת יותר עם פחות עמודים מאשר עבודת סמינר שחוזרת על עצמה ולא מחדשת כלום, לכן יש להמנע מחזרתיות במהלך כתיבת העבודה שכן עניין זה עשוי גם בסופו של דבר לפגום בציון הסופי.

קיבלתם מטלה שאתם צריכים להגיש?
יש לכם דד ליין?
על מנת לעמוד בזמן הגשה של העבודה יש להכין לוח זמנים מסודר, נכון זה נשמע מעט טריוואלי אך סדר וארגון מראש עוזר המון בעמידה בזמני הגשה של עבודות.
יש להכין לוח זמנים מרווח שיתאים לקצב האישי וגם שישאיר מקום לתיקונים ולמטלות אקדמיות נוספות לרבות עבודות סמינריוניות.

אחד התהליכים הראשוניים של כתיבת עבודת סמינריון הוא בחירת הנושא, יש לבחור נושא לא רק שקיים חומר רב ומקורות עדכניים אלא נושא שמושך אתכם באופן אישי שתוכלו להתחבר לכתיבה ולייצר כתיבה זורמת.

במהלך כתיבת העבודה אחד הדברים היותר מומלצים לעשות הוא לקבל פידבק מהחברים לספסל הלימודים, ישנם מקרים גם שהמרצים יותר מעורבים בתהליך כתיבת העבודה עניין שעשוי לסייע. המרצים והחברים יכולים לכוון את הכותב לכיוון נכון יותר ומדויק יותר, ולכן מומלץ לא להתבייש וליזום את הפנייה לקבלת חוות דעת על העבודה טרם הגשתה הסופית.

לא הספיק לכם ? אין בעיה:) עוד מספר עצות כלליות בעת תכנון העבודה:

  • לא צריך להתיימר להמציא את הגלגל! מוטב להתבסס על מה שכבר נכתב ונעשה. לכן תמיד חשוב להתחיל בקריאת מקור רלוונטי וטוב שקשור לנושא, זה יכול לסייע בהתווית תבנית הכתיבה וגם יוכל להשתלב בסקירת הספרות.
  • כדאי מאוד להכין מראש נקודות ביקורת לאורך העבודה, לדוגמא, עד סוף הסמסטר כדאי לגבש מספיק חומרים רלוונטיים המתמקדים בסקירת הספרות, או כל חלק אחר בעבודה.
  • כדאי מאוד להכניס לתהליך כתיבת העבודה כמה שיותר חיזוקים חיובים: לדוגמא ‘לאחר שאסיים לכתוב את חלק סקירת הספרות אוכל ללכת בשקט להופעה שאני רוצה ללכת כבר זמן רב’.
  • עניין לא פחות חשוב: כדאי לנסות להתייעץ כמה שיותר עם עמיתים לספסל הלימודים ועם המנחה. לאורך תהליך כתיבת העבודה קיימת לעיתים נטייה לגלות שישנם מרצים שיעריכו את ההתמדה שלך ויזכרו אותך ואת העבודה שלך לאורך זמן.

חייגו עכשיו 077-4077496 או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

קטגוריות שירותים

כתיבת עבודות במדעי המדינה – איך להתמודד עם מחסום כתיבה?
acmsnat

כללי כתיבה אקדמית

כתיבת עבודה אקדמית נסמכת על כללי כתיבה אקדמית ברורים וסדורים שלוקחים בחשבון כל מני גורמים ומשתנים והמטרה היא לייצר סטנדרטיזציה שתקל על מי שקורא חומר אקדמי. מה זה כתיבה אקדמית?

קרא עוד »

הכל על עבודות סמינריון

סמינריון הוא עבודה גדולה שעוסקת בסוגיה מחקרית מסוימת. עבודות סמינריון כוללות בין עשרים לשלושים עמודים והן מהוות במקרים רבים מעין סיכום של תחום מסוים. עבודה סמינריונית יכולה להיות עבודה מחקרית

קרא עוד »

מי מפחד מהעבודה הסמינריונית?

הלימודים מתישים אתכם? כורעים תחת נטל העבודות? העבודה במלצרות משאירה לכם מעט מאד זמן ללימוד וחקר? יש פתרון לכך. במציאות האקדמית בישראל, כמו במדינות רבות בעולם המערבי שבה הדרישות האקדמיות

קרא עוד »
כתיבת דוקטורט בחו"ל

כתיבת דוקטורט בחו”ל

ככל הנראה כבר שמעתם על המונח דוקטורט אך אנשים רבים עדיין מתבלבלים לגביו. מהו בכלל הדוקטורט? למה צריך לעשות אותו? במה הוא תורם לחיינו וכיצד הוא מקדם אותנו? האם אפשר

קרא עוד »

באקדמיה מאסטר נשמח לתת ייעוץ ללא כל התחייבות

חייגו עכשיו 077-4077496
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

שתף :

למה דווקא אנחנו

לא מתפשרים על ההצלחה שלך

אנחנו מבינים כמה חשוב לך להצליח בלימודים. הכותבים המומחים שלנו יודעים להעניק לך את הסיוע והליווי שיעזרו לך להגיש את עבודת הסמינריון שלך ברמה הגבוהה ביותר.

אקדמית זאת השפה שלנו

אנחנו יודעים שיש לך את הידע והרצון להצליח. הכותבים המנוסים שלנו יעזרו לך לערוך את הדברים ולעמוד בהצלחה בכל הדרישות של כתיבה אקדמית נכונה ומדויקת.

חוסכים לך זמן

אנחנו מכירים את הקשיים והאילוצים של חוסר זמן פנוי כדי להתמסר לגמרי ללימודים. הכותבים המקצועיים שלנו יסייעו לך וילוו אותך לאורך כל השלבים בעבודה האקדמית, כדי להבטיח שהעבודה שלך תושלם בהצלחה ותוגש בזמן.

ההצלחה כולה שלך

אנחנו דואגים להצלחה שלך. כל עבודה אצלנו מקורית ב-100% ונכתבת בעזרת המומחים שלנו במיוחד בשבילך בשיתוף פעולה מלא: ממך נדרש להעביר לנו חומרים, להיפגש עם המרצים, לעבור על הדברים, לתת לנו את ההערות, הנתונים והרעיונות.

יש לך 100% ביטחון

אנחנו מחוייבים לביטחון שלך. הכותבים האקדמיים שלנו ילוו וינחו אותך כדי להבטיח שגם אם ישאלו אותך שאלות על העבודה המקורית שלך - יהיו לך תמיד התשובות הטובות ביותר.

תוצאות מוכחות

אנחנו מתגאים בכך ש80 אחוז מהלקוחות שלנו הם לקוחות חוזרים, זהו הסימן הבולט ביותר להצלחת השירות והסיוע שאנחנו מעניקים. אנחנו נעשה את מיטב המאמצים שגם אתם תהיו הלקוחות החוזרים והממליצים שלנו!

לקבלת ייעוץ מקצועי
לקבלת ייעוץ ללא עלות
© כל הזכויות שמורות אקדמיה מאסטר
Scroll to Top
גלילה למעלה

התחייבות שלנו: הסמינריון שלך יהיה ברמה הגבוהה ביותר

97% מעבודות הסמינריון שנכתבות בסיוע ובליווי שלנו מקבלות ציון מעולה

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם

גם לך מגיע להצליח!

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם