ההבדלים בין עבודה סמינריונית מקורית לבין עבודה סמינריונית מוכנה

תוכן עניינים

כמו בכל תחום שירות קיים מאגר ומספר רב של חברות שמציעות את שירותיהן, אך שלא כמו בכל תחום ישנם סיכונים שעלולים לגרום לפגיעה קשה לסטודנט ולכן חשוב לבחור חברה שתיתן את השירות בצורה אמינה, מקצועית ודיסקרטית תחום הסיוע האקדמי הוא תחום פרוץ ויש לא מעט חברות שגורמות לעוול ללקוחות.

יש אלפי עבודות מוכנות שניתן למצוא באינטרנט או חברות שמציעות עבודות מוכנות בתשלום יותר נמוך, אז למה בעצם לא לעשות זאת? התשובה היא מאד פשוטה, משום שזה הדבר שיכול להפיל את הסטודנט ולפסול אותו מלימודים אקדמאים. במהלך השנים מוסדות אקדמאים הבינו כי ישנם סטודנטים שלא כותבים את עבודתיהם בעצמם ומתוך הבנה זו פיתחו שיטות לגילוי עבודות מועתקות ומוכנות.

למה שדבר כזה לא יקרה גם באקדמיה?

ובכן שאלה טובה מאד, אנחנו באקדמיה מאסטר מאמינים בקודם כל בלתת שירות ובשיבלנו לתת שירות הדבר הראשון בשירות הוא אמון, יש לנו תקנון מפורט שבו אנו מתחייבים לעמידה בזמנים, עבודה מקורית שנכתבת בהתאם לדרישות ומהתחלה, לא מועתקת לא משוחזרת, תיקונים במידת הצורך ללא תוספת תשלום. בשונה מחברות אחרות לא ניקח עבודה שלא נוכל לעמוד בה, אנחנו מעדיפים להגיד ללקוח סליחה אך לא נוכל לסייע מאשר לגרום לעוגמת נפש ובזבוז של זמן ומשאבים. בשבילנו הלקוחות שלנו הם הפרסום הכי טוב שלנו, לקוח מרוצה הוא לקוח שיחזור לקבל שירות וימליץ עלינו לחבריו.

הניסיון הרב של כותבינו, השירות האישי שלנו, הליווי לאורך כל הדרך עד להשלמת העבודה יקלו עליכם ויורידו ממכם ומהעומס אשר מונח כתפיכם.

תזכרו דבר אחד אקדמיה מאסטר כאן בשבילכם!

זקוקים לטיפים מעולים לכתיבת סמינריון מקורי? נתקעתם במבוא? הכנסו להסבר או דברו איתנו.

חייגו עכשיו 077-4077496 או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

קטגוריות שירותים

כתיבת עבודות במדעי המדינה – איך להתמודד עם מחסום כתיבה?
acmsnat

כללי כתיבה אקדמית

כתיבת עבודה אקדמית נסמכת על כללי כתיבה אקדמית ברורים וסדורים שלוקחים בחשבון כל מני גורמים ומשתנים והמטרה היא לייצר סטנדרטיזציה שתקל על מי שקורא חומר אקדמי. מה זה כתיבה אקדמית?

קרא עוד »

הכל על עבודות סמינריון

סמינריון הוא עבודה גדולה שעוסקת בסוגיה מחקרית מסוימת. עבודות סמינריון כוללות בין עשרים לשלושים עמודים והן מהוות במקרים רבים מעין סיכום של תחום מסוים. עבודה סמינריונית יכולה להיות עבודה מחקרית

קרא עוד »

טיפים לסיוע בעבודות אקדמיות

תחילת העבודה ותהליך ההירתמות לכתיבת העבודה יכולה להיות מורכבת ולא פשוטה. ברוב המקרים קיימת אי ודאות לגבי ה’איך להתחיל?’ מה השלבים? כמה זמן לחלק לכל שלב? לכן אנחנו כאן באקדמיה

קרא עוד »

מי מפחד מהעבודה הסמינריונית?

הלימודים מתישים אתכם? כורעים תחת נטל העבודות? העבודה במלצרות משאירה לכם מעט מאד זמן ללימוד וחקר? יש פתרון לכך. במציאות האקדמית בישראל, כמו במדינות רבות בעולם המערבי שבה הדרישות האקדמיות

קרא עוד »

באקדמיה מאסטר נשמח לתת ייעוץ ללא כל התחייבות

חייגו עכשיו 077-4077496
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

שתף :

למה דווקא אנחנו

לא מתפשרים על ההצלחה שלך

אנחנו מבינים כמה חשוב לך להצליח בלימודים. הכותבים המומחים שלנו יודעים להעניק לך את הסיוע והליווי שיעזרו לך להגיש את עבודת הסמינריון שלך ברמה הגבוהה ביותר.

אקדמית זאת השפה שלנו

אנחנו יודעים שיש לך את הידע והרצון להצליח. הכותבים המנוסים שלנו יעזרו לך לערוך את הדברים ולעמוד בהצלחה בכל הדרישות של כתיבה אקדמית נכונה ומדויקת.

חוסכים לך זמן

אנחנו מכירים את הקשיים והאילוצים של חוסר זמן פנוי כדי להתמסר לגמרי ללימודים. הכותבים המקצועיים שלנו יסייעו לך וילוו אותך לאורך כל השלבים בעבודה האקדמית, כדי להבטיח שהעבודה שלך תושלם בהצלחה ותוגש בזמן.

ההצלחה כולה שלך

אנחנו דואגים להצלחה שלך. כל עבודה אצלנו מקורית ב-100% ונכתבת בעזרת המומחים שלנו במיוחד בשבילך בשיתוף פעולה מלא: ממך נדרש להעביר לנו חומרים, להיפגש עם המרצים, לעבור על הדברים, לתת לנו את ההערות, הנתונים והרעיונות.

יש לך 100% ביטחון

אנחנו מחוייבים לביטחון שלך. הכותבים האקדמיים שלנו ילוו וינחו אותך כדי להבטיח שגם אם ישאלו אותך שאלות על העבודה המקורית שלך - יהיו לך תמיד התשובות הטובות ביותר.

תוצאות מוכחות

אנחנו מתגאים בכך ש80 אחוז מהלקוחות שלנו הם לקוחות חוזרים, זהו הסימן הבולט ביותר להצלחת השירות והסיוע שאנחנו מעניקים. אנחנו נעשה את מיטב המאמצים שגם אתם תהיו הלקוחות החוזרים והממליצים שלנו!

לקבלת ייעוץ מקצועי
לקבלת ייעוץ ללא עלות
© כל הזכויות שמורות אקדמיה מאסטר
Scroll to Top
גלילה למעלה

התחייבות שלנו: הסמינריון שלך יהיה ברמה הגבוהה ביותר

97% מעבודות הסמינריון שנכתבות בסיוע ובליווי שלנו מקבלות ציון מעולה

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם

גם לך מגיע להצליח!

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם