דוגמא לעבודה סמינריונית בחינוך

סמינריון בחינוך בד"כ דורש הרבה ידע והבנה של תחומי החינוך השונים. אנחנו ממליצים לשים לב איזה נושא בוחרים בהתאם לסוג המחקר אותו אתם נדרשים לבצע, מי שכבר עוסק בתחום החינוך וההוראה עבורו יהיה מאוד קל לבחור נושא שהוא רלוונטי ואקטואלי עבורכם מחיי היום יום.

עבודה בחינוך

בין אם מדובר בילדים עם הפרעות קשב וריכוז, העברת תכנים בכיתה, למידה מתוקשבת וכדומה. אם יש לכם נגיעה בנושא מסוים במסגרת עבודתכם או התנסות שעשיתם במהלך הלימודים בהחלט כדאי לבחור משהו קרוב לנושא העבודה הסמינריונית. היתרון הגדול של כתיבה כזו הוא שיהיה לכם ערך מוסף לעבודה – תבינו יותר במה שאתם עושים ותהיו חלק פעיל בתהליך הכתיבה.

לרוב, היקף העבודה האקדמית בחינוך ינוע סביב 20-25 עמודי תוכן ותכיל לפחות 20 מאמרים אקדמיים שונים, רובם באנגלית. ועל כן לקראת העבודה בהחלט יש להתכונן לקריאה וחיפוש מסה של חומר באנגלית. ב-90% מהמקרים לא ניתן להסתמך על מאמרים בעברית בלבד כחלק מדרישות האקדמיה השונות לכתיבת סמינריון.

עבודה סמינריונית בחינוך

סטודנט שמתקשה באיתור המאמרים האקדמיים והבנתם יכול להעזר בנו. אנחנו מספקים שירותים אקדמים של איתור תכנים וגם של תרגום. גם מבחינת האקדמיה הדבר אינו מהווה עבירה משמעתית, שכן אנחנו לא נהיה אלה שכותבים את העבודה, רק מתרגמים את החומר. עם זאת, סטודנט שלא מצליח להתקדם עם העבודה ומרגיש שהעבודה הסמינריונית בחינוך עושה לו כאב ראש רציני, מוזמן ליצור איתנו קשר ולקבל שירות וליווי יותר אישי ומקיף.

כתיבת סמינריון בחינוך

דבר נוסף שנרצה להדגיש הוא ההיבט המחקרי של העבודה. עבודות סמינריון בחינוך לרוב דורשות סוג של מחקר. בין אם זה, מחקר כמותני הדורש ניתוח סטטיסטי ובין אם זה מחקר איכותני בו נדרש הסטודנט לבצע ראיונות, תצפיות וכדומה. בשני המקרים כדאי לחשוב טוב ולתכנן מה אנו רוצים לעשות. איזה מחקר יהיה לנו יותר קל לביצוע ולאיזה מחקר אתם מתחברים ומבינים יותר אם לדוגמא אתם יודעים שאין לכם ידע בסטטיסטיקה, יש למקד את העבודה ונושא העבודה במחקר איכותני ולהיפך. מנגד, אם אין לכם סבלנות או זמן לראיין אנשים, לערוך תצפיות וכדומה – אז לשקול בחיוב את העבודה הכמותנית. 

שתף :

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

חייגו עכשיו 077-4077496 או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

קטגוריות שירותים

לקבלת ייעוץ מקצועי
לקבלת ייעוץ ללא עלות
© כל הזכויות שמורות אקדמיה מאסטר