דוגמא לעבודה בפוליטיקה ותקשורת

להלן כמה עצות וטיפים מהכותבת המצטיינת שלנו קרן בוגרת תואר ראשון בפוליטיקה ותקשורת שכתבה מספר עבודות בתחום, וכמובן תשמח לסייע גם לכם בכתיבת עבודת סמינריון.

עבודה בפוליטיקה ותקשורת לדוגמא

 

כתיבת עבודה אקדמית הינה גולת הכותרת של תואר אקדמי בה הסטודנט אמור להשתמש בכל הידע והמיומנויות שצבר לאורך כל התואר על מנת ליצור יצירה עצמאית משלו, שתוסיף לידע האקדמי בתחומו.

פוליטיקה ותקשורת הינו תחום עיוני ומעשי יחד, אשר יש ביניהם קשר הדוק במציאות הפוליטית תקשורתית של המאה ה-21. המטרה שהסטודנטים בחוג זה שמים לנגד עיניהם היא- להשתלב בייעוץ אסטרטגי, תדמיתי או תקשורתי בדוברות, בניהול ערוץ תקשורת וביחסי ציבור פוליטיים.

אחד הדברים הכי חשובים הוא שמי שיכתוב עבורכם את העבודה יכיר את המפה הפוליטית- “מי נגד מי” ואת כלי התקשורת- יתרונות חסרונות. חשוב להיעזר בארכיונים, אישים בפוליטיקה הישראלית, אנשי תקשורת, כתבות ופרסומים במדיה (בהתאם לכללי APA והנחיות הקורס), ליצור קשרים, לשלוח מיילים לגורמים רלוונטים אשר יכולים לנדב מידע לעבודתכם, לחפש ספריה שרלוונטית עבורכם, לחפש חומרים באתר הכנסת (ועדות, חוקים וכו’), לעיתים החומר נמצא ממש מתחת לאף שלכם באתר המוסד האקדמי בו אתם לומדים וכאן הלקוח נכנס לתמונה כך שעליו להעביר את החומרים הטובים והנכונים לעבודתו.

בטוחה שתרצו להיות בין העבודות המצליחות שנכתבו.
בהצלחה קרן.

לחצו על הקישור למידע נוסף אודות סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות

באקדמיה מאסטר נשמח לתת ייעוץ ללא כל התחייבות

חייגו עכשיו 077-4077496
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

שתף :

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

חייגו עכשיו 077-4077496 או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

קטגוריות שירותים

לקבלת ייעוץ מקצועי
לקבלת ייעוץ ללא עלות
© כל הזכויות שמורות אקדמיה מאסטר
גלילה למעלה

צריכים עזרה?

השאירו שם טלפון ונציג שלנו יחזור בהקדם

רגע לפני שאתם עוזבים...

השאירו שם וטלפון ונציג שלנו יחזור בהקדם