כתיבת עבודות אקדמיות וסימינריונים - המלצות לקוחות

אני רוצה להודות למיכאל ולצוות אקדמיה מאסטר, כבר מהשיחה הראשונה אפשר להרגיש שנפלתי בידיים טובות, המקצועיות והדאגה הבלתי מתפשרת, תודה לכם עזרתם לי מאד בתקופה מאד לחוצה. בהחלט אמליץ עליכם.

אפרת, עבודת גמר במדעי החברה

הייתי לחוץ מאד בזמן, וחיפשתי באינטרנט מישהו שיוכל לעזור לי לסיים עם סקירת הספרות שגזלה ממני זמן רב. דיברתי עם כמה חברות במקביל ולבסוף ולמזלי בדיעבד, החלטתי ללכת עם אקדמיה מאסטר, אני מוכרח לציין שמאד חששתי לפני כן, אך הליווי הצמוד שקיבלתי מצוות אקדמיה מאסטר מהר מאד הוריד את רמת החשש. לא רק שחסכתי זמן רב והצלחתי להגיש את העבודה בזמן גם קיבלתי 93! אקדמיה מאסטר תודה לכם!

אבי, סקירת ספרות במדעי המדינה

אני רוצה להגיד תודה רבה לצוות אקדמיה מאסטר על העזרה בסמינר, בתור סטודנטית מהמגזר יש לי קשיים עם השפה, אקדמיה מאסטר עזרו לי עם העבודה והצלחתי לקבל 84 תודה רבה לכם.

רעות, עבודה בשיטות מחקר איכותניות

נטלי בוקר טוב וחודש מבורך. רציתי ליידע אותך שקיבלתי 100!! בעבודה של החזרה בתשובה בשיטות מחקר איכותניות, תודה רבה על הכל!

עינבל אורנים, שיטת מחקר איכותנית.

לאקדמיה מאסטר הגעתי בעקבות המלצה של חברה, הנציגה שליוותה אותי הייתה נטלי, הייתי מאד לחוצה מהעבודה בספרות ולא הצלחתי להתמודד איתה לבד, נטלי הרגיעה אותי ונתנה לי להרגיש תחושה של חברה שעוזרת לי, בסופו של דבר הצלחתי לקבל ציון מעולה תודה לנטלי ולצוות הכותבים!

עינב, עבודה בספרות

אשמח לציין לשבח את עבודתם של צוות אקדמיה מאסטר אשר סייעו לי בהצלחה מרובה בחלק של הניתוח סטטיסטי הסמינר, מקצועיים מאד, עומדים בזמנים.

יובל, ניתוח סטטיסטי

אני רוצה להודות לצוות אקדמיה מאסטר ולמיכאל במיוחד, איש שירות מהמעלה הראשונה, מעבר לזה שהסיוע שקיבלתי היה לשביעות רצוני, הדגש לפרטים הקטנים הפך את תהליך העבודה לנעים ומקצועי. תודה רבה לכם שוב! בהחלט אמליץ עליכם!

רועי, סיוע בהכנת תקציר לדוקטורט

זקוקים לסיוע בכתיבת עבודה אקדמית?

חייגו עכשיו 077-4077496
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

שתף :

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
לקבלת ייעוץ מקצועי
לקבלת ייעוץ ללא עלות
© כל הזכויות שמורות אקדמיה מאסטר
גלילה למעלה

צריכים עזרה?

השאירו שם טלפון ונציג שלנו יחזור בהקדם

רגע לפני שאתם עוזבים...

השאירו שם וטלפון ונציג שלנו יחזור בהקדם