97% מהעבודות שנכתבות בסיוע ובליווי שלנו מקבלות ציון מעולה

אודותינו

חברת ‘אקדמיה מאסטר‘, נוצרה מתוך הבנה כי סטודנטים רבים נתקלים לא פעם בשאלה העצמית איך לכתוב עבודה ומאיפה בכלל להתחיל. בעת המודרנית החיים עמוסים והצורך של רובנו לשלב את הלימודים עם עבודה, קריירה וילדים, מעלה לא מעט קשיים לעמוד בכל המטלות והעבודות הנדרשות מכם הסטודנטים.

מטרתנו הינה לסייע לסטודנטים וארגונים בתחום האקדמי החל מכתיבת מטלות, עבודות סמינריוניות (עיוני, מחקרי ואמפירי), עבודות סוף קורס, פרה סמינריון, לרבות, רפראטים, כתיבת מצגות, תרגומים, ניתוחים סטטיסטיים, סיכומים וכו’.

אנחנו דוגלים בשירות מקצועי אמין תוך שמירה על פרטיות הלקוח ודיסקרטיות מלאה.

ועל כן יצרנו צוות ייחודי של כותבים בעלי ניסיון מעשי רב. 

הצוות של ‘אקדמיה מאסטר‘ אחראי ללוות אתכם בתקופה זו מהתחלה ועד הסוף.

צוות אקדמיה מאסטר

צוות הכותבים שלנו מונה 45 כותבים בשלל תחומי האקדמיה כולם בעלי תארים מתקדמים עם ניסיון רב בסיוע וליווי. אנו באקדמיה מאסטר החלטנו לשים דגש על צוות רחב ומגוון המורכב מבוגרי תארים אקדמאים, אמינים, אחראיים, רגישים לצרכי הלקוח/ה ובעלי ניסיון רב בכתיבה. תהליך הגיוס לחברה מתבצע באופן קפדני הכולל כתיבת מטלה ראשונית, בדיקת זכאות לתואר ועוד.
עבודות גמר באקדמיה

כמה דברים שחשוב לדעת ומה אנחנו באקדמיה מאסטר מציעים? אמינות– אנחנו יודעים עד כמה זה נושא רגיש ולכן אנו מתחייבים לתוכן מקורי ולא מועתק או משוכתב מעבודות קיימות שעונה על דרישות/הנחיות הפרויקט המבוקש. מקצועיות– תהליך העבודה שלנו הוא בתיאום ציפיות מלא מול כותבים מקצועיים עם ניסיון רב בליווי סטודנטים בכתיבת עבודות סמינריוניות וכמובן שלאורך הליווי ניתן לשוחח לצורך העברת דגשים וקבלת הסברים על התוכן הנכתב. דיסקרטיות– מכיוון שאנחנו מודעים לחשיבות הנושא, אנו מתחייבים לדיסקרטיות מלאה. הנקודה הכי חשובה! ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו ולכן נעשה את מיטב מאמצינו עבורכם.

הצוות שלנו - אקדמיה מאסטר

שלחו לנו הודעה ונחזור אליכם עוד היום

לקבלת ייעוץ מקצועי
לקבלת ייעוץ ללא עלות
© כל הזכויות שמורות אקדמיה מאסטר
Scroll to Top
גלילה למעלה

התחייבות שלנו: הסמינריון שלך יהיה ברמה הגבוהה ביותר

97% מעבודות הסמינריון שנכתבות בסיוע ובליווי שלנו מקבלות ציון מעולה

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם

גם לך מגיע להצליח!

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם