אודותינו

אודותינו

חברת ‘אקדמיה מאסטר‘, נוצרה מתוך הבנה כי סטודנטים רבים נתקלים לא פעם בשאלה העצמית איך לכתוב עבודה ומאיפה בכלל להתחיל. בעת המודרנית החיים עמוסים והצורך של רובנו לשלב את הלימודים עם עבודה, קריירה וילדים, מעלה לא מעט קשיים לעמוד בכל המטלות והעבודות הנדרשות מכם הסטודנטים.

מטרתנו הינה לסייע לסטודנטים וארגונים בתחום האקדמי החל מכתיבת מטלות, עבודות סמינריוניות (עיוני, מחקרי ואמפירי), עבודות סוף קורס, פרה סמינריון, לרבות, רפראטים, כתיבת מצגות, תרגומים, ניתוחים סטטיסטיים, סיכומים וכו’.

אנחנו דוגלים בשירות מקצועי אמין תוך שמירה על פרטיות הלקוח ודיסקרטיות מלאה.
ולכן יצרנו צוות ייחודי של סוכנים וכותבים בעלי ניסיון מעשי רב. הצוות של ‘אקדמיה מאסטר‘ אחראי ללוות אתכם בתקופה זו מהתחלה ועד הסוף.

הניסיון הרב שלנו והשאיפה המתמדת למקצועיות משרתים את האינטרסים שלך להצליח ולסיים כל מטלה בהצלחה ובפשטות.

צוות אקדמיה מאסטר

עבודות גמר באקדמיה

הצוות שלנו

צוות הכותבים שלנו הוא המרכיב הבסיסי של ההצלחה שלך וגם שלנו. ולכן אנו החלטנו לשים דגש על צוות רחב ומגוון המורכב מבוגרי תארים אקדמאים, אמינים, אחראיים, רגישים לצרכי הלקוח/ה ובעלי ניסיון רב בכתיבה.

תהליך הגיוס לחברה מתבצע באופן קפדני, בגלל שאנו יודעים ומודעים לכך שעבודת הסמינריון בתואר, מהווה קושי בעבור סטודנטים לא מעטים, ולעיתים היא בגדר השלב האחרון לקבלת התואר. היות וכך, כל הכותבים שלנו הינם בעלי תואר ראשון, תארים נוספים ותארים מתקדמים, אבל מעל הכל הם בעלי ניסיון מוכח ועשיר מאוד בכתיבת סוגים שונים של עבודות אקדמאיות כגון: סמינריונים, מטלות קצרות, מצגות, תרגומים) על פי דרישות שונות ומשתנות.

הצוות שלנו - אקדמיה מאסטר

שלחו לנו הודעה ונחזור אליכם עוד היום

לקבלת ייעוץ מקצועי
לקבלת ייעוץ ללא עלות
© כל הזכויות שמורות אקדמיה מאסטר
גלילה למעלה

צריכים עזרה?

השאירו שם טלפון ונציג שלנו יחזור בהקדם

רגע לפני שאתם עוזבים...

השאירו שם וטלפון ונציג שלנו יחזור בהקדם