ההבדל בין עבודות אקדמיות בתואר ראשון לתואר שני - אקדמיה מאסטר
כתיבת עבודות סמינריון - אקדמיה מאסטר

אקדמיה מאסטר

נטלי 050-8477496 / מיכאל 055-9382340

ליצירת קשר מהיר: 077-4077496
השירותים שלנו
אודות סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות
שירותי כתיבת סמינריון
סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות
אקדמיה מאסטר - כתיבת עבודות סמינריון ועבודה אקדמית
דוגמאות לכתיבת עבודות סמינריוניות
שאלות ותשובות על כתיבת עבודות אקדמיות
הצעת מחיר
דרושים
בלוג בנושא סמינריון ועבודות אקדמיות
צור קשר
דף הבית >> מה ההבדל בין עבודות אקדמיות בתואר ראשון לתואר שני?

מה ההבדל בין עבודות אקדמיות בתואר ראשון לתואר שני?

מהו תואר ראשון?

עולם האקדמיה הוא עולם מסודר ומאורגן שבו ידע נצבר באופן הדרגתי. כך למשל שלבי הלימוד כוללים תואר ראשון, תואר שני ולאחר מכן תארים מתקדמים נוספים. כל שלב בלימודים נועד להכשיר את הסטודנטים להמשך מחקר ולימוד והתואר הראשון הוא בעצם הבסיס לכל לימודי ההמשך. משום כך לא מעט סטודנטים חשים דכדוך או אכזבה נוכח ההכרה שלימודי התואר הראשון כוללים בעיקר קורסים עיוניים ומבואות שלעתים לא מובן הקשר שלהם לתחום הלימוד. בהלימה לכך עבודות אקדמיות בתואר ראשון מאפשרות לסטודנטים להכיר את עולם האקדמיה, ואת התחום של כתיבה אקדמית תוך התנסות בקריאה של חומר אקדמי ושילוב בין מקורות שונים.

עבודות אקדמיות בתואר ראשון

מהו תואר שני?

לימודי תואר שני הם ממוקדים יותר ונוגעים לתחומים ספציפיים. הם גם מזמינים את הסטודנטים לחקור באופן מעשי תופעות שונות ולפיכך שמים את הדגש על החקירה עצמה. בלימודי תואר שני נלמדות שיטות מחקר באופן מעמיק יותר- איכותני וכמותני והסטודנטים נדרשים להפגין ידע יישומי משמעותי. עבודות אקדמיות בתואר שני דורשות מהסטודנטים לא רק לכתוב ולשלב בין מקורות ידע אלא גם להביא תובנות אישיות ולעשות שימוש נכון בשיטות מחקר אקדמיות.

מה ההבדלים בין עבודות בתואר ראשון לעומת תואר שני?

באופן ברור, דרישות לכתיבת עבודות אקדמיות בתואר השני הן גבוהות יותר וזאת בעיקר משום שהסטודנטים מצופים להחזיק ביכולות שרכשו בתואר הראשון ולשפר אותן. זה בא לידי ביטוי לא רק בהיקפי העבודות אלא גם ביכולת לתמצת ידע קודם, לשלב ולעשות בו שימוש תוך בחירה בין עיקר וטפל. זאת ועוד, בניגוד לתואר הראשון שבו נדרשים סטודנטים להראות תהליך של חקירה ואין חשיבות משמעותית לאישוש המסקנות או לביסוס טענה מחקרית, בתואר השני מצופה מהסטודנטים להעמיד השערות באופן מנומק יותר וגם להביא לאישוש או ביסוס שלהן אופן מוכח ומחקרי. בהשלמה לכך מצופים סטודנטים לתואר שני להעמיד טענה מחקרית מבוססת ובעלת חשיבות. זאת ועוד את עובדת הגמר בודקים כמה קוראים כדי להבטיח שלא רק מנחה העבודה מאשר אותה אלא גם קוראים פלונים מסוגלים לאשר ולהתחקות אחר עבודתו של הסטודנט.

עבודות אקדמיות בתואר שני

כדי לצלוח את הדרישות הרבות של העבודות לתואר שני ניתן לקבל סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות בכל שלב שהוא לרבות ניתוחים סטטיסטיים, כתיבת ממצאים, כתיבת סקירת ספרות, איתור חומר אקדמי ועוד.
לקבלת סיוע מהיר ודיסקרטי ללא התחייבות.