סיוע בעבודת דוקטורט - אקדמיה מאסטר
כתיבת עבודות סמינריון - אקדמיה מאסטר

אקדמיה מאסטר

נטלי 050-8477496 / מיכאל 055-9382340

ליצירת קשר מהיר: 077-4077496
השירותים שלנו
אודות סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות
שירותי כתיבת סמינריון
סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות
אקדמיה מאסטר - כתיבת עבודות סמינריון ועבודה אקדמית
דוגמאות לכתיבת עבודות סמינריוניות
שאלות ותשובות על כתיבת עבודות אקדמיות
הצעת מחיר
דרושים
בלוג בנושא סמינריון ועבודות אקדמיות
צור קשר
דף הבית >> סיוע בעבודות דוקטורט

סיוע בעבודות דוקטורט

הלימודים באקדמיה נבנים נדבך על נדבך והם מתחילים בצעד הראשון שהוא התואר הראשון. לאחר מכן ניתן להמשיך ללימודי תואר שני, ולבסוף דוקטורט. לימודי דוקטורט הם לימודים מתקדמים שמיועדים לבוגרי תואר שני שמעוניינים להמשיך ולחקור במסגרת עולם האקדמיה.

ישנם מסלולי לימוד לתואר שני שכוללים מסלול דוקטורט ואז הם כורכים יחד את התואר השני ואת הדוקטורט. בין אם במסגרת התואר השני ובין אם באופן נפרד לימודי דוקטורט הם לימודים מעמיקים שכוללים קבוצות לימוד קטנות ואיכותיות שבהן מתעמקים בנושאים שונים בתחום הדעת הספציפי. לימודי דוקטורט נחשבים יוקרתיים במיוחד והם דורשים מסטודנטים משמעת עצמית, יכולת העמקה, יכולת ללמוד לבד וכוללים בסופם את גולת הכותרת של הלימודים: עבודת דוקטורט.


מהי עבודת דוקטורט?

עבודת דוקטורט כמוה כמו עבודות סמינריון ועובודת גמר או תזה הן עבודות מחקריות בנושא מסוים שמטרתם לחקור ולבדוק סוגיה מסוימת בעולם התוכן הרלוונטיץ ההבדל בין עבודת דוקטורט ובין תזה או עבודת גמר או סמינריון הוא במידת ההעמקה של ניתוח הנתונים ושל כתיבת המסקנות.

כתיבת דוקטורט דורשת העמקה ויכולת לשלב בין מקורות ידע ברמה הגבוהה ביותר. הכתיבה של דוקטורט צריכה להיות מדויקת ותמציתית חפה מכל נימה אישית ובהתאם לכל כללי הכתיבה האקדמיים. הדגש בעבודות דוקטורט הוא על החלק המחקר ולחכם סקירת הספרות אינה צריכה להיות ארוכה מדי אלא מדויקת ומתומצתת כאשר הסטודנט מפגין יכולת הפרדה בין עיקר וטפל. 

מה היא דורשת?

כדי ליצור עבודת דוקטורט ברמה גבוהה יש לעמוד על כל שלבי התהליך. חשוב להדגיש שבדומה לכל עבודת סמינריון או תזה גם כאן נדרשים לדוקטורנטים להציג הצעת מחקר מפורטת אולם הצעת מחקר לדוקטורט צריכה להיות מפורטת בהרבה לעומת הצעת מחקר לסמינריון או תזה וגם לכלול רכיבים מסוימים כמו שיטת המחקר וסוגי הניתוחים תוך מתן הסברים.

הצעת המחקר חייבת להוכיח את חשיבות העבודה מבחינה מחקרית באופן מנומק ומשכנע כך שיהיה ברור ומובן באיזה אופן תורמת העבודה לעולם הידע הקיים באקדמיה. מעבר לכך בעת כתיבת העבודה נדרשים הדוקטורנטים להוכיח יכולת לבצע מחקר באופן מדויק ואמין תוך שילוב בין שיטת מחקר כמותניות ואיכותניות ושילוב ביו כמה כלי מחקר כמו שאלונים, ראיונות, קבוצות מיקוד, ניסוי וכדומה. בדרך זו ניתן להעמיק בנושא ולבצע עבודה ברמה גבוהה. 

האם כדאי לקבל סיוע בעבודת דוקטורט ולמה?

כתיבת עבודות דוקטורט היא תהליך מורכב ומסובך וכדי לעמוד בו נדרשת עבודה שיטתית. מדובר על עבודה מורכבת שדורשת מהכותב להעמיק ולמצוא חומרים, לאתר מרואיינים, לחבר בין גופי ידע, לתרגם מאמרים ולבצע ניתוחים מורכבים ואיכותיים. כדי להביא לתוצאה מוצלחת וטובה מומלץ לפנות לקבל סיוע בכתיבת עבודות דוקטורט מחברות שמתמחות בכך. חברות מסוג זה יכולות להציע ניתוח סטטיסטי איכותי וברמה גבוהה על ידי כותבים מנוסים, כתיבת סקירת ספרות, הגהה ועריכה לשונית, הכנת הצעת מחקר, תרגום אקדמי של מאמרים ועוד.

לקבלת סיוע מהיר ודיסקרטי ללא התחייבות.