בלוג ומידע שימושי - אקדמיה מאסטר
כתיבת עבודות סמינריון - אקדמיה מאסטר

אקדמיה מאסטר

נטלי 050-8477496 / מיכאל 055-9382340

ליצירת קשר מהיר: 077-4077496
השירותים שלנו
אודות סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות
שירותי כתיבת סמינריון
סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות
אקדמיה מאסטר - כתיבת עבודות סמינריון ועבודה אקדמית
דוגמאות לכתיבת עבודות סמינריוניות
שאלות ותשובות על כתיבת עבודות אקדמיות
הצעת מחיר
דרושים
בלוג בנושא סמינריון ועבודות אקדמיות
צור קשר
דף הבית >> בלוג
מאגר עבודות סמינריון
אקדמיה מאסטר מספקים לכם מאגר עבודות סמינריון ומידע אקדמי שימושי אודות עבודות אקדמיות, עבודות סמינריון, הצעות מחקר, עבודות גמר, תואר שני ועוד...
לקבלת סיוע מהיר ודיסקרטי
ללא התחייבות

בלוג ומידע שימושי

תואר שני במנהל עסקים

תואר שני במנהל עסקים
מאמר זה מדגיש את חשיבות קבלת הליווי האקדמי המקצועי במהלך הלימודים, כמו גם היתרונות של ערוצי למידה חדשים ומלהיבים כגון תואר שני במנהל עסקים אותם ניתן לקבל במהלך הליווי המקצועי.
 

יש חיים אחרי (ובמהלך)
התואר הראשון

חיים לאחר תואר ראשון
בתקופת הלימודים האקדמיים נראה שהלימודים הם חזות הכל וכי אין דבר מלבדם. כסטודנטים אתם בוודאי נאלצים להתמודד עם המון מטלות כמו תרגום מאמרים, הכנת מצגות, כתיבת עבודות אקדמיות, כתיבת רפרטים ועוד המון משימות מאתגרות אחרות.
 
טיפים לסיוע בעבודות אקדמיות
תחילת העבודה ותהליך ההירתמות לכתיבת העבודה יכולה להיות מורכבת ולא פשוטה. ברוב המקרים קיימת אי ודאות לגבי ה'איך להתחיל?' מה השלבים? כמה זמן לחלק לכל שלב? לכן אנחנו כאן באקדמיה מאסטר החלטנו להביא לך מספר טיפים שיוכלו לסייע לך.
 

טיפים לסיוע בעבודות אקדמיות

איך לעבור בהצלחה
עבודות גמר לתואר שני?

עבודות גמר לתואר שני הן עבודות שמסכמות את התואר השני של סטודנטים. מדובר על עבודת סמינריון בהיקף גדול יותר שבה נדרשים סטודנטים לחקור תופעה או נושא באופן מעמיק תוך הסמכות על מקורות ידע קיימים וחקר של אנשים, תופעות או משתנים.

 
לעבור בהצלחה עבודות גמר לתואר שני
בלוג ומידע שימושי

עצות שימושיות לכתיבה נכונה של עבודות סמינריוניות

כתיבה נכונה של עבודות סמינריוניות
סוף הסמסטר כבר נראה באופק ואפשר להתחיל להרגיש באוויר את הלחץ של המבחנים.
תאריך ההגשה של העבודה הסמינריונית שלכם מתקרב בצעדי ענק ואתם בכלל עדיין עובדים על ראשי פרקים. 

מי מפחד מהעבודה הסמינריונית?

לימודים מתישים אתכם? כורעים תחת נטל העבודות? העבודה במלצרות משאירה לכם מעט מאד זמן ללימוד וחקר? יש פתרון לכך.


 

כיצד לבחור נושא לכתיבת עבודות סמינריוניות

חשוב לזכור כי כתיבת עבודה סמינריונית לוקחת זמן רב והיא בעצם תהליך ארוך שנמשך חודשים. לפיכך כדאי לבחור נושא לעבודה שהוא בעל חשיבות עבור הסטודנט ושיש לו עניין לחפור ולהעמיק בו.  
נושא לכתיבת עבודות סמינריוניות

ההבדלים בין עבודה סמינריונית מקורית לעבודה מוכנה

כמו בכל תחום שירות קיים מאגר ומספר רב של חברות שמציעות את שירותיהן, אך שלא כמו בכל תחום ישנם סיכונים שעלולים לגרום לפגיעה קשה לסטודנט.
 
עבודה סמינריונית מקורית

איך לכתוב מבוא לעבודה סמינריונית

עבודה סמינריונית מבקשת להאיר ולהציג תחום ידע מסוים ולחקור אתו באופן שלא נחקר עד כה. כל פרק שנכתב בעבודה מסוג זה הוא חשוב ולא ניתן לוותר עליו.
 
מבוא לעבודה סמינריונית

איך מתמודדים עם אתגר העבודה האקדמית?

עולם האקדמיה גדוש ורווי משימות לימודיות שונות. זה כולל תרגום מאמרים, הכנת מצגות, כתיבת עבודות אקדמיות ועוד המון מטלות שונות ומגוונות שמטרתן להכין את הסטודנט הממוצע לאתגר המשמעותי ביותר: כתיבת עבודה סמינריונית.

 
אתגר העבודה האקדמית

לדעת לקבל עזרה כשצריך

העולם האקדמי הוא עולם של תוצאות והישגים. אין זה משנה כמה אתם מבינים בתחום, מרותקים מתחומי הלימוד, נהנים מההרצאות ומרגישים שאתם נתרמים מהתהליך עצמו. 
סיוע מקצועי בכתיבת עבודות אקדמיות

מדוע לא כדאי להשתמש בעבודות אקדמיות מוכנות

תחום כתיבת עבודות אקדמיות במהלך הלימודים הוא טעון ומורכב ולא מעט סטודנטים חשים שמדובר במכשול שקשה להם להתמודד עמו. האמת היא ששגרת החיים הסטודנטיאלית בישראל היא מורכבת וקשה לא רק בשל רמת הלימודים הגבוהה אלא גם נוכח יוקר המחייה.
 
עבודה אקדמית מוכנה

כתיבת סמינריון בחינוך

חושבים על הוראה אבל שוברים את הראש עם סמינריון בחינוך? אל תתיאשו! צוות אקדמיה מאסטר סייע לאלפי סטודנטים מרוצים עם עבודות סמינריוניות בחינוך.
 
כתיבת סמינריון בחינוך

כתיבת עבודה אקדמית עם לקויות למידה

כתיבת עבדוה אקדמית היא משימה קשה לכל אחד, ואפשר רק להבין עד כמה היא תהיה קשה יותר סטודנטים עם לקויות למידה. לקויות למידה אמנם משפיעים מאוד על יכולות הלמידה וניסוחן של עבודות אקדמיות.


 
עבודה אקדמית עם לקויות למידה

כתיבת עבודות לסטודנטים

עולם האקדמיה דורש מסטודנטים לא מעט- מבחנים, רפרטים, קריאה ותרגום של מאמרים וכמובן כתיבת עבודות. כתיבת עבודות לסטודנטים רבים היא מעין מדבר שיש לחצות בדרך לתואר המיוחל.


 
כתיבת עבודות אקדמיות לסטודנטים

כתיבת דוקטורט בחו"ל

ככל הנראה כבר שמעתם על המונח דוקטורט אך אנשים רבים עדיין מתבלבלים לגביו. מהו בכלל הדוקטורט? למה צריך לעשות אותו? במה הוא תורם לחיינו וכיצד הוא מקדם אותנו? האם אפשר לעשות אותו בחו"ל ואם כן מדוע?


 
דוקטורט בחו"ל

איך מבצעים סקירת ספרות לעבודה סמינריונית?

אחד האלמנטים החשובים ביותר שמרכיבים עבודה סמינריונית הוא הסקירה הספרותית. סקירה זו פותחת את העבודה ויכולה להשפיע במידה ניכרת על ממצאיה ועל תוכנה. לכן אם אתם עומדים לפני כתיבת עבודה סמינריונית, לפניכם כמה טיפים חשובים.

 
סקירת ספרות לעבודה סמינריונית

מה ההבדל בין עבודה אקדמית טובה למצוינת? 

עולם האקדמיה גדוש במשימות ואינספור סטודנטים כותבים בכל שנה עבודות אקדמיות רבות ובפרט עבודות סמינריון. נשאלת השאלה מה גורם להבדל בין עבודה אקדמית טובה ובין עבודה מצוינת והתשובה, כצפוי מורכבת.


 
כתיבת עבודה אקדמית מצויינת

מהו סילבוס?

בעולם האקדמיה נלמדים קורסים שונים ומגוונים ולעתים במסגרת תואר אחד לומדים סטודנטים מגוון רחב של קורסים שמשיקים במידה כזו או אחרת לתחום ולנושא של התואר עצמו. כדי להבטיח אחידות ושקיפות מלאה בהבנה של נושא הקורס והתכנים שיילמדו בו לכל קורס מופק סילבוס.
 
סילבוס

מהו תרגום אקדמי?

בעולם האקדמיה קריאת מאמרים היא חלק בלתי נפרד מהלימודים בכל שלב שהוא. מרבית החומר האקדמי שנכתב בכל הנושאים, בין אם על ידי חוקרים מישראל ובין אם על ידי חוקרים מהעולם, נכתב באנגלית. לכן הכנו עבורכם מאמר על תרגום אקדמי.
תרגום אקדמי

עריכה אקדמית והגהה לשונית בעבודות אקדמיות

מדובר על סוג כתיבה ממוקד ומדויק שדורש מהכותב מיקוד בנושא ויכולת העמקה תוך הימנעות מקביעות חד משמעיות או כוללניות. משום שלא כל האנשים ניחנו ביכולת לכתוב בהתאם לסטנדרטים המקובלים באקדמיה מומלץ וכדאי לבצע עריכה אקדמית של עבודות גדולות וחשובות.
.
עריכת עבודות אקדמיות

הכל על עבודות סמינריון

עבודות סמינריון כוללות בין עשרים לשלושים עמודים והן מהוות במקרים רבים מעין סיכום של תחום מסוים. עבודה סמינריונית יכולה להיות עבודה מחקרית שעוסקת בסוגיה מחקרית מסוימת ומציעה מערך מחקרי או עיוני שסוקר את הספרות המחקרית בתחום מסוים.
 
הכל על עבודות סמינריון

טיפים לקריאת מאמרים אקדמיים

מאמרים אקדמים הם מאמרים שעומדים בתקנות של האקדמיה ועונים על כמה מאפיינים עיקריים. ראשית חשוב להבהיר שמדובר על מאמרים שאושרו על ידי האקדמיה. שנית, מדובר על מאמרים שמסתמכים על ספרות מחקרית מוכחת ומעודכנת.

 
טיפים לקריאת מאמרים אקדמיים

עבודה סמינריונית במדעי הרוח

סמינריון במדעי הרוח הוא בעצם עבודה בהיקף של 15-20 עמודים שבהם דנים ובוחנים היבטים שונים של נושא מסוים. עבודה במדעי הרוח יכולה להיות בתחומי ההיסטוריה, אמנות, מקרא, פילוסופיה וכדומה. 
עבודה סמינריונית במדעי הרוח

כיצד לבנות לו"ז לעבודות סמינריון

כתיבת עבודה סמינריונית היא תהליך ארוך שדורש התעמקות, עיבוד מידע ובדיקה מחודשת של החוקר לכל אורך הדרך. כדי לתכנן את התהליך חשוב לבנות תכנית עבודה, לוח זמנים שיפרט את התהליך ואת נקודות הזמן העיקריות.


 
לו"ז לעבודות סמינריון

המדריך המלא 
לעבודות גמר באקדמיה

עבודות גמר באקדמיה הן עבודות עיוניות להן נדרשים כלל הסטודנטים במסלולי הלימוד האקדמיים השונים. עבודות אלו מהוות חלק בלתי נפרד מחובותיו של כל סטודנט לקראת סיום לימודיו והן נועדו לצרכי קבלת תואר בתחום לימודיו.


 
עבודות גמר באקדמיה
בזמן הכתיבה או בעת תהליך היצירה נוצר מעיין "שיח פנימי" בין הכותב לעצמו. תהליך איסוף המידע מביא עימו יצירת סינתזה של רעיונות, מחשבות, לבטים ואף רגשות לצד ידע חדש. 
יצירה וסיפוק

יצירה וסיפוק

כיצד ניתן לצלוח את עבודת הסמינריון?

ראשית מגיע לכם מזל טוב וכל הכבוד אם הגעתם עד לשלב כתיבת עבודת הסמינריון בתואר, זה אומר שאתם ממש בישורת האחרונה של התואר וזה לא עניין של מה בכך.

 
לצלוח את עבודת הסמינריון