כתיבת תזה | כתיבת עבודות תזה בתשלום - אקדמיה מאסטר
כתיבת עבודות סמינריון - אקדמיה מאסטר

אקדמיה מאסטר

נטלי 050-8477496 / מיכאל 055-9382340

ליצירת קשר מהיר: 077-4077496
השירותים שלנו
אודות סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות
שירותי כתיבת סמינריון
סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות
אקדמיה מאסטר - כתיבת עבודות סמינריון ועבודה אקדמית
דוגמאות לכתיבת עבודות סמינריוניות
שאלות ותשובות על כתיבת עבודות אקדמיות
הצעת מחיר
דרושים
בלוג בנושא סמינריון ועבודות אקדמיות
צור קשר
דף הבית >> שירותים נוספים >> כתיבת תזה
כיצד לכתוב תזה

באשר למורכבות התהליך, למרבה ההקלה ניתן לקבל כיום סיוע משמעותי מחברות מקצועיות שבהן כותבים מקצועיים יוכלו לסייע החל מניסוח הצעת המחקר, המשך בביצוע ניתוחים סטטיסטיים וכלה בתיקונים, הגהה או כתיבת חלקים נוספים מהעבודה. כל אלו עשויים להקל על התהליך של כתיבת עבודות תזה ולאפשר לבוגרי התארים המתקדמים לסיים את הלימודים עם תזה איכותית ובציון גבוה.

לקבלת סיוע מהיר ודיסקרטי ללא התחייבות.

כתיבת תזה

אחד השיאים של מסלול אקדמי בתארים מתקדמים הוא כתיבת תזה. בשונה מעבודות אקדמיות אחרות כמו סמינריון או עבודת גמר תזה היא העבודה המשמעותית והרצינית יותר. כך גם התהליך לכתיבתה הוא תהליך ארוך ומפותל שבו נדרשים סטודנטים לתארים מתקדמים להוכיח שליטה בתחום הידע הרלוונטי, חיבור למקורות הידע וכמובן יכולת לבצע מחקר ולהסיק ממנו מסקנות חשובות ובהורת משמעות.
אחד השיאים של מסלול אקדמי בתארים מתקדמים הוא כתיבת
אחד השיאים של מסלול אקדמי בתארים מתקדמים הוא כתיבת

עבודת תזה צריכה להיות בהיקף גדול- בין חמישים למאה עמודים, שרובם כוללים את החלק המחקרי ואת המסקנות שנובעות ממנו. בשונה מכתיבה של עבודת סמינריון למשל שבה המרצים מבקשים לראות יכולת כתיבה אקדמית וחיבור בין מקורות שונים, בעבודת תזה החלק הזה כבר מובן מאליו וכעת על הסטודנט להוכיח יכולת מחקרית, ניתוח והסקת מסקנות ברמה גבוהה מאד. כתיבת תזה הינה תהליך מפרך וקשה, אולם הסיפוק מעבודה כזו הוא רב.

לא מעט מועמדים מתלבטים האם לבחור במסלול לימודים עיוני ללא תזה או במסלול מחקרי שבו יידרשו לכתוב תזה בסיום. אין תשובה אחת לשאלה הזו, אולם ברר שמסלול שכולל כתיבת תזה יפתח בפני בוגריו דלתות רבות יותר בין אם יבחרו באפיק מחקרי כמו המשך לימודים לדוקטורט ובין אם יבחרו להשתלב בשוק העבודה. מה שבטוח הוא שמסלול עם תזה נחשב יוקרתי יותר ולכן גם אם אין תכנון להמשיך מיד לאחר הלימודים לתואר נוסף, הרי שלהמשך הדרך מדובר על קלף מנצח.
המילה תזה במשמעותה היא רעיון שהגה אדם, ומכאן שעבודת התזה אמורה להציג רעיון חדשני של החוקר בתחום בעל חשיבות מחקרית שטרם נחקר עד כה. משום כך לא רק לכל אורך כתיבת תזה נדרשים הסטודנטים לנמק ולהסביר את בחירותיהם, אלא גם כבר בתחילת התהליך בעת כתיבת הצעת מחקר לתזה על הסטודנטים להוכיח ולנמק את הבחירה בנושא ואת החשיבות המחקרית שלו. במלים אחרות על הכותב להראות מחד שהנושא חשוב ובעל משמעות מחקרית ומאידך שהוא טרם נחקר לעומק.