יצירה וסיפוק - אקדמיה מאסטר
כתיבת עבודות סמינריון - אקדמיה מאסטר

אקדמיה מאסטר

נטלי 050-8477496 / מיכאל 055-9382340

ליצירת קשר מהיר: 077-4077496
השירותים שלנו
אודות סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות
שירותי כתיבת סמינריון
סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות
אקדמיה מאסטר - כתיבת עבודות סמינריון ועבודה אקדמית
דוגמאות לכתיבת עבודות סמינריוניות
שאלות ותשובות על כתיבת עבודות אקדמיות
הצעת מחיר
דרושים
בלוג בנושא סמינריון ועבודות אקדמיות
צור קשר
דף הבית >> יצירה וסיפוק

יצירה וסיפוק

כל המידע המתאסף צריך להתקבץ כולו אל דף הטקסט באופן אינטגרטיבי תוך השמת דגש על עיקר וטפל. 
תהליך הכתיבה האקדמית מלווה בלבטים לא פעם וכאשר הכתיבה נעשית כפרט ולא כזוג, קיים הבדל, כיוון שכאשר העבודה נערכת ומתבצעת בשניים, קיימת ציפייה, צורך ודרישה לקבלת משוב ולסיעור מוחות משותף. כאשר הכתיבה נעשית לבד, הכותב על פניו חופשי להביע את תפיסותיו ותובנותיו, אותן הוא מנסח לתוך תבנית כתיבה שתיתכן ותשתנה תוך כדי. תהליך הכתיבה כמעשה יצירה מביא לא פעם לפיתוח יכולת המחשבה ונקודות מבט על נושאים שונים. ההתמודדות עם תהליך הכתיבה מביא אותנו למעשה גם ללמוד חומר חדש וגם ללמוד לא מעט על עצמנו. יש הרבה אתגר בלנסות לקחת חומר קיים ולנסח אותו מחדש, לעשות עם תובנותיו סינתזה עם תובנות מידע מקביל ולצרף לכל אלו מחשבה ותובנה אישית גם. אחת הדרכים להתמודד עם העניין הוא לנסות ללמוד באמצעות תבניות כתיבה של אחרים. כתיבה רלוונטית לתחום הנדרש יכולה להדגים לך על אופי החשיבה, היכולת האנליטית, אופן עיבוד המידע ועוד.

במהלך הלימודים החלק של הכתיבה הוא חלק אלמנטרי מהמהות של להיות סטודנט. חשוב לדעת ולהבין שעבודה סמינריונית או כל מטלה שיש לבצע אינה צריכה להיות בגדר משימה שיש לסמן עליה v . על מנת שהתהליך יצלח וגם יהיה מהנה ישנו הכרח בסיסי לנסות להבין שדווקא באמצעות הכתיבה עצמה ניתן להפיק וללמוד הרבה מאוד. אנחנו ב'אקדמיה מאסטר' מבינים זאת, ולכן חשוב לנו שכל צוות הכותבים שלנו יהיה בעל זיקה לכתיבה, סקרנות אישית ללמוד ולדעת, ידע וניסיון מוכח ועם הידע והניסיון שלנו ב'אקדמיה מאסטר', נשמח לסייע לך להפיק חוויה מספקת מתהליך כתיבת העבודה האקדמית.
יצירה וסיפוק בתהליך הכתיבה
בזמן הכתיבה או בעת תהליך היצירה נוצר מעיין "שיח פנימי" בין הכותב לעצמו. תהליך איסוף המידע מביא עימו יצירת סינתזה של רעיונות, מחשבות, לבטים ואף רגשות לצד ידע חדש. כל המידע המתאסף צריך להתקבץ כולו אל דף הטקסט באופן אינטגרטיבי תוך השמת דגש על עיקר וטפל. 
לקבלת סיוע מהיר ודיסקרטי ללא התחייבות.