המלצות - אקדמיה מאסטר
כתיבת עבודות סמינריון - אקדמיה מאסטר

אקדמיה מאסטר

נטלי 050-8477496 / מיכאל 055-9382340

ליצירת קשר מהיר: 077-4077496
השירותים שלנו
אודות סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות
שירותי כתיבת סמינריון
סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות
אקדמיה מאסטר - כתיבת עבודות סמינריון ועבודה אקדמית
דוגמאות לכתיבת עבודות סמינריוניות
שאלות ותשובות על כתיבת עבודות אקדמיות
הצעת מחיר
דרושים
בלוג בנושא סמינריון ועבודות אקדמיות
צור קשר
דף הבית >> אודותינו >> המלצות

המלצות


אפרת, עבודת גמר במדעי החברה-

אני רוצה להודות למיכאל ולצוות אקדמיה מאסטר, כבר מהשיחה הראשונה אפשר להרגיש שנפלתי בידיים טובות, המקצועיות והדאגה הבלתי מתפשרת, תודה לכם עזרתם לי מאד בתקופה מאד לחוצה. בהחלט אמליץ עליכם.
המלצות מסטודנטים

אבי, סקירת ספרות במדעי המדינה-

הייתי לחוץ מאד בזמן, וחיפשתי באינטרנט מישהו שיוכל לעזור לי לסיים עם סקירת הספרות שגזלה ממני זמן רב. דיברתי עם כמה חברות במקביל ולבסוף ולמזלי בדיעבד, החלטתי ללכת עם אקדמיה מאסטר, אני מוכרח לציין שמאד חששתי לפני כן, אך הליווי הצמוד שקיבלתי מצוות אקדמיה מאסטר מהר מאד הוריד את רמת החשש. לא רק שחסכתי זמן רב והצלחתי להגיש את העבודה בזמן גם קיבלתי 93! אקדמיה מאסטר תודה לכם!
ההמלצה הכי טובה שלנו היא אתם הלקוחות שלנו, אנחנו כאן בשבילכם לתת את השירות הטוב ביותר! ללא פשרות במקצועיות ויסודיות! כי שירות טוב זה לא מילה גסה עבורינו אלא דרך חיים.

הלאא, סמינר בחינוך-

אני רוצה להגיד תודה רבה לצוות אקדמיה מאסטר על העזרה בסמינר, בתור סטודנטית מהמגזר יש לי קשיים עם השפה, אקדמיה מאסטר עזרו לי עם העבודה והצלחתי לקבל 84 תודה רבה לכם.


עינב, עבודה בספרות-

לאקדמיה מאסטר הגעתי בעקבות המלצה של חברה, הנציגה שליוותה אותי הייתה נטלי, הייתי מאד לחוצה מהעבודה בספרות ולא הצלחתי להתמודד איתה לבד, נטלי הרגיעה אותי ונתנה לי להרגיש תחושה של חברה שעוזרת לי, בסופו של דבר הצלחתי לקבל ציון מעולה תודה לנטלי ולצוות הכותבים!

יובל, ניתוח סטטיסטי-

אשמח לציין לשבח את עבודתם של צוות אקדמיה מאסטר אשר סייעו לי בהצלחה מרובה בחלק של הניתוח סטטיסטי הסמינר, מקצועיים מאד, עומדים בזמנים.

רעות, עבודה בשיטות מחקר איכותניות-

נטלי בוקר טוב וחודש מבורך. רציתי ליידע אותך שקיבלתי 100!! בעבודה של החזרה בתשובה בשיטות מחקר איכותניות, תודה רבה על הכל!

רועי, סיוע בהכנת תקציר לדוקטורט-

אני רוצה להודות לצוות אקדמיה מאסטר ולמיכאל במיוחד, איש שירות מהמעלה הראשונה, מעבר לזה שהסיוע שקיבלתי היה לשביעות רצוני, הדגש לפרטים הקטנים הפך את תהליך העבודה לנעים ומקצועי. תודה רבה לכם שוב! בהחלט אמליץ עליכם! 
כתיבת תוכן עסקי ושיווקי בין לקוחותינו-